Skocz do zawartości

Płyta pod SLI + Sound


Recommended Posts

No właśnie też mi się zdaje, że PCIE, mam 3x takie wejścia pierwsze od góry GPU, na drugie czyli środkowe weszłoby drugie GPU a na to na dole weszłaby karta dźwiękowa, chodź właśnie nie wiem czy będzie niejsce.

 

Nie, nie, nie, kolego. Masz 5 takich wejść.

 

http://pl.asus.com/websites/Global/products/lUiebGYgCR9OAc31/Eryc2bcJAPGfRaZe_500.jpg

7 slotów: dwa pcie x1, trzy pcie x16, dwa pci. Dźwiękówka z pcie x1 wejdzie tutaj do pięciu (wszyskich pcie).

 

Po włożeniu SLI z dwuslotowców zostanie ci na nią miejsce w pierwszym pcie x1, oraz ostatnim pcie x16.

Edytowane przez walker15130
Link to post
Share on other sites

choć właśnie nie wiem czy będzie miejsce

Kup Pan dźwiękówkę i spróbuj Pan czy wejdzie. Jak się nie zmieści to zawsze możesz (zgodnie z ustawą) do 10 dni oddać do sklepu bez podania przyczyny bądź dopiero wtedy myśleć o wymianie płyty głównej.

 

Po włożeniu SLI z dwuslotowców zostanie ci na nią miejsce w pierwszym pcie x1, oraz ostatnim pcie x16.

Dokładnie. Zresztą już to napisałem wcześniej - czyżby autor tematu nie zrozumiał moich słów?

Xonara na PCI-E 1x można wsadzić zarówno do krótkiego slotu PCI-E 1x (pierwszego od góry) jak i do długiego PCI-E 16x (ostatniego na dole) - tak czy siak będzie działało poprawnie

Link to post
Share on other sites

No to właśnie tam mam miejsce ... Jak wsadze między karty w PCI-E 1x to się XONAR zagotuje a na dolnym PCI-E 16x może nie być miejsca między GPU a zasilaczem, by wsadzić XONAR'a.

 

O PCI mowy nie ma, bo pierwsze od góry zasłania cooler, a drugie zasłania GPU.

 

I teraz pytanie do Was o któro mi chodzi, czy to co napisałem wyżej odnośnie miejsca na xonara'a jest nieprawdą albo jakiej mobo szukać by mi wszystko weszło bez problemu.

 

Igor, tapnięte z SGS + na szybko więc błędy ortograficzne mogą się zdarzyć..

Edytowane przez Silver Fox
Link to post
Share on other sites

@UP serio ? Myślałem że w środku mam zasilacz ;) Zobacz sobie fote z poprzedniej strony arkowskiego, SLI jakie planuje zrobić na mojej MOBO i powiedz mi, gdzie tam jest miejsce na XONAR'a ;) Chyba, że będe szorował dźwiękową o zasilacz, na moje oko nie wejdzie.

Edytowane przez Silver Fox
Link to post
Share on other sites

Chłopie nie rób sobie jaj :D

 

To jest twoja buda:

http://www.alsen.pl/files/photos/93/178493/96808/original.jpg

Jak widzisz siódmy slot na dole kończy się dobry centymetr przed końcem płyty, pozostawiając wystarczająco miejsca na jednoslotówkę :cry:

 

 

Moim zdaniem w sli jedyne słuszne miejsce dla dźwiękówki to pierwszy slot, na samej górze, nie przeszkadza grafikom w pobieraniu powietrza.

Edytowane przez walker15130
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Myślę, że autor otrzymał już wsystkie mozliwe informacje - albo włoży Xonara do pierwszego slotu PCI-E 1x (krótkiego) patrząc od góry - albo do ostatniego PCI-E 16x (długiego) - i nie ma tu co dyskutować dalej. Miejsce jest i zostało już ono wskazane. Zatem nie rozumiem w czym problem? A skoro jego nie ma to dyskusja jest zakończona.

 

Moim zdaniem w sli jedyne słuszne miejsce dla dźwiękówki to pierwszy slot, na samej górze, nie przeszkadza grafikom w pobieraniu powietrza.

Tak. I dlatego temat zamykam.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...