Skocz do zawartości

Recommended Posts

Polecam taki wynalazek - email.

może i racja ale wysłać parę mb na up 128kbit/s to męczarnia. w mojej okolicy króluje net max down 4Mb/s a up do 256kb/s, wiec z czym do ludzi :)

 

teraz jedyne co mnie trzyma przy lumii to szybkość działania. za 500-600 zł nie kupię andka działającego tak płynnie.

Link to post
Share on other sites

teraz jedyne co mnie trzyma przy lumii to szybkość działania. za 500-600 zł nie kupię andka działającego tak płynnie.

 

jeśli nie zapchałbyś aplikacjami, a telefon służyłby ci jedynie do rozmów, tudzież sms-ów, nawet leciwy już p500 wystarczyłby, tylko jak mówie, max 4-5 appek (typu task manager, menedżer plików i jakieś proste gierki) i nic więcej ;) Edytowane przez jempierozki
Link to post
Share on other sites

No więc tak - telwfon jak jest w 100% rozładowany po podłączeniu do ładowarki, reaguje po dłuższej chwili (czasami nawet do 1-2 minut)

Są lumie 710 z odblokowanym bootloaderem qual qualcomma, mogą chodzić w trybie masowym. Ale to rzadkość, teraz już w zasadzie niespotykane.

 

Przesyłać rzeczy można tylko przez zune i oprogramowanie nokii, tylko nie pamiętam już jak sie nazywa.

 

Lumia ma też czasami z przesyłaniem plików przez buetooth na telefon z androidem.

Roaming - wejdź w opcje i odznacz transmisje danych pakietowych (w lumi z tą opcją jest zwiazany też roaming)

Link to post
Share on other sites

nie no mi lumia 900 wytrzymuje w rzeczywistości 6 dni a telefon na oszczędzaniu pokazuje 5 dni i kilka godzin zawsze mogę wam fotkę wysłać jak nie wierzycie ;)

 

http://s1.pokazywarka.pl/bigImages/1401899/4912900.jpg

 

o oto moja 900 dziś rano z tela korzystam następująco:

 

dziennie około 50 sms, 10 min rozmowy bez 3g, wyłączony dostęp do sieci i włączone edge, gps wyłączony, nie gram na telefonie, czasem fotka może 2, internet wi fi w domu z 3/4 minuty głownie pogoda i marketplace nowości, no i to na tyle aaa rozmawiam na słuchawkach nokii dołączone do zestawu używam nowej ładowarki ac 16e znaczy nowej poprzednia się spaliła, aaa tel nie podłączam do kompa a jak podłączam to siedzi aż naładuje się do pełna znaczy podłączam tylko jak pusty czyli pokazuje 1 % baterii

Link to post
Share on other sites

korzystam ;) np dziś w kfc czytałem pocztę i wiadomości na wp;) w wekend jak wracałem z uczelni zawiodła mnie navi i lumia doprowadziła z poznania do domku ;) czasem na skype z tata gadam jak nie ma mnie na kompie ;) korzystam z lumii nie mówię że całkowicie nic tylko leży ;) ale korzystam z niej tylko jak potrzebuje naprawdę coś pilnego ;) a kierowałem się przy kupnie wspaniałym aparatem i ekranem oraz system win phone ;) magiczny system ;) android może się schować nawet na tak wydajnej platformie jak tegra 3 z 4 rdzeniami w asusie chodzi wolniej niż win phon na 1 rdzeniu 1.4 ghz ;) wiem co mówię kolega kupił wczoraj tablet asus transformer czy coś z tegra 3 i powiem wam - wolnyyyyy masakra jakaś ;)

 

a tak po za tym lumia to wspaniały telefon ;) polecam każdemu i jest świetną alternatywą dla zielonego robocika ;) chodź powiem szczerze moim marzeniem jest iphone ;) chodź nie kuszę się na zakup z jednego powodu ;) a mianowicie dlatego że to telefon wg mnie dla szpanerów nie obrażając posiadaczy, osobiście uważam że to świetny telefon ale nie dla mnie jakoś ;) wolę bardziej przy ziemne telefony ;)

 

 

 

Zobacz jak wygląda ten post, na przyszłość nie używaj aż tylu emotikon w swoich wypowiedziach

Edytowane przez Igoruss
Link to post
Share on other sites

aaa właśnie obecnie 4 dni 18 h i zostało 12 % ;) myślę że dzis dodam

 

a tak na marginesie i w temacie, wie ktoś jak sprawują się te akumulatory awaryjne ?? te nokii ?? chyba że jakieś inne są lepsze ;) chcę zakupić bo często wyjeżdżam na tygodniowe i więcej wyprawy a wtedy korzystam z telefonu maxa typu net, GPS aparat ;) a w terenie kiepsko o prąd ;) i myślę że coś takiego powinno być dobre

 

http://images42.fotosik.pl/636/d80aa953645241e3gen.jpg

 

nawet ładnie chodź bywało lepiej bo mój max to 5 dni i 4 h ;) ale te 4% to około 2 h więc prawie 5 dzionków

 

telefonik pod kabelkiem

Link to post
Share on other sites

Nieźle.

a tak na marginesie i w temacie, wie ktoś jak sprawują się te akumulatory awaryjne ?? te nokii ?? chyba że jakieś inne są lepsze ;)

Mam DC-16, dostałem przy przedłużaniu abo. Naładujesz tym telefon raz do pełna i praktycznie nie ma w nim prądu. Na jakieś awaryjne weekendowe wypady na 2 dni jak znalazł. Przy dłuższych wypadach w dzicz lepszym rozwiązaniem byłaby ładowarka solarna.
Link to post
Share on other sites

tylko że jesienią/ zimą ciężko o słońce ;/ już nawet myślę o aku żelowym małym i pod to bym czajnik miał, ładowarka samochodowa, i lampka do namiotu, słyszałem o dość dużej wydajności takich aku i że sa dużo lżejsze od ołowianych i cena nawet nawet a z takiego aku czajnik podłącze na 12v i lampka do namiotu i ładowarka i w ogó.e na 12 v wszystko, co prawda butlę mam też ale nie jest zły pomysł ;) co wy na takie rozwiązanie ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...