Skocz do zawartości

Wycena HD5850


Recommended Posts

480-500

Za 5 stów to można dostać używkę 6870 na gwarancji. Wejście na rynek GTX'ów 660 i związane z tym obniżki kart serii HD 78xx sprawiło, że ceny używanych modeli poprzednich generacji znacząco spadły.

Link to post
Share on other sites

Za 5 stów to można dostać używkę 6870 na gwarancji. Wejście na rynek GTX'ów 660 i związane z tym obniżki kart serii HD 78xx sprawiło, że ceny używanych modeli poprzednich generacji znacząco spadły.

tak zależy kto w czym szuka i co :P fakt przesadziłem z ceną trochę :rotfl:

a ceny lecą więc warto się spieszyć z wystawieniem ;)

 

"Karta oczywiście bez gwary? Za więcej niż 450zł może kupi jakiś jeleń. "

 

spróbuj postawić na allegro aukcje od 420zł

Edytowane przez xAlucarDx
Link to post
Share on other sites

Hmmm. Szczerze liczyłem po cichu na około 500zł. Skoro hd6850 / gtx460 chodzą po około 450zł.

A przecież hd6870 nikt nie sprzedaje za 500zł ? ;> tylko za więcej, tzn. nie śledzę tego,m ale czasem na forum jak ktoś chce sprzedać to za minimum 550zł z tego co zaobserwowałem ;>

Link to post
Share on other sites

Hmmm. Szczerze liczyłem po cichu na około 500zł. Skoro hd6850 / gtx460 chodzą po około 450zł.

A przecież hd6870 nikt nie sprzedaje za 500zł ? ;> tylko za więcej, tzn. nie śledzę tego,m ale czasem na forum jak ktoś chce sprzedać to za minimum 550zł z tego co zaobserwowałem ;>

 

wystaw za 420 i daj cenę minimalną 450 i dopisz możliwa wcześniejsze zakończenie aukcji wtedy ludzie będą ci składać realne kwoty i zobacz kto daje lepszą i jaką max, czasami między kartami są różnice duże w wydajności więc nie ma co kombinować :P

pamiętaj że karty idą w dół teraz szczególnie radeony 7xxx

Edytowane przez xAlucarDx
Link to post
Share on other sites

Hmmm. Szczerze liczyłem po cichu na około 500zł. Skoro hd6850 / gtx460 chodzą po około 450zł.

A przecież hd6870 nikt nie sprzedaje za 500zł ? ;> tylko za więcej, tzn. nie śledzę tego,m ale czasem na forum jak ktoś chce sprzedać to za minimum 550zł z tego co zaobserwowałem ;>

 

miałem problem ze sprzedażą HD 6870 za 580zł 550zł, a za 500zł poszedł już gładko :)....

Link to post
Share on other sites

miałem problem ze sprzedażą HD 6870 za 580zł 550zł, a za 500zł poszedł już gładko ....

Czyli dokładnie tak jak napisałem. Sam do końca roku planuję wymianę grafy i podejrzewam, że w połowie grudnia więcej niż 450 zł nie będę mógł zawołać, mimo, że zostaną jeszcze prawie 2 lata gwarancji. Nie sądzę, by znalazł się jeleń na 5850 za 5 stów.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...