Skocz do zawartości

Ciekawy projekt, czemu by nie?


Recommended Posts

Witam serdecznie,

cóż, nie będę się przedstawiał bo garstka mnie tutaj zna mam nadzieję. Zapytacie zapewne o co mi znów chodzi? Już od pewnego czasu chodzi mi po głowie ten znany YOUTUBE. Cały czas myślę o jakimś ciekawym projekcie, który w końcu wypali. Jestem osobą skromną, raczej do tej pory nie udzielającą się medialnie, nie mam problemu z wymową, wszystko jest u mnie na miejscu. Do czego w końcu zmierzam? Poszukuję podobnej osoby do mnie, która będzie prowadzic ze mną kanał. Wiem, że może to dziwne ale tak właśnie chcę zrobic, jestem ciekaw czy znajdzie się tu jakaś dobra duszyczka na forum, która podejmie się ze mną temu wyzwaniu. Tematyka kanału - wszystko do uzgodnienia. Jeśli znajdzie się więcej osób to jak najbardziej, nie widzę problemu prowadzic taki projekt w ekipie kilku osobowej, każdy będzie za coś odpowiedzialny. Jeśli ktoś z Was będzie zainteresowany przygodą na polskim YT to serdecznie zapraszam na maila: needtheskills@gmail.com

 

Od osób chętnych wymagam jedynie dobrego mikrofon, kulturę i dobre poczucie humoru, oczywiście podstawy obróbki filmów czy też pojęcie o grach komputerowych (jeśli oczywiście wybierzemy tą kategorię). Nie będę więcej przynudzał, bardzo chciałbym by ktokolwiek się zgłosił, mogę oferowac pełen profesjonalizm i oczywiście zaangażowanie, mam tu na myśli bardzo długą i wytrwałą "prace" na YT, momentami może byc ciężko ale myślę, że damy rady. Czekam na kontakt i mam nadzieję, że ktoś się znajdzie.

 

BTW. Jak już znajdzie się jakaś duszyczka to mile widziane informacje na temat swojej osoby ! : )

 

 

Pozdrawiam,

menov.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...