Skocz do zawartości

Hackintosh LC by yorgol


Recommended Posts

źle spojrzałem. co nie zmienia faktu że mimo podkładki gratis jest 30 zł tańsza. Chyba ją wezmę :) to radzicie brać?

 

Teraz potrzebuje jeszcze jednej rady na szybko, mam możliwość kupić dell ultrasharp u2711 za 1500zł, niby nowy ale bez pudła gwarancji i koleś nie ma konta na allegro więc chce mi za pobraniem wysłać kurierem ( żebym mógł go sprawdzić )

Cena niezła bo nowe po 2500zł, troche się obawiam czy to nie jakiś wałek ale powiedzcie przedewszystkim

 

Czy ten gtx 580 1,5Gb waszym zdaniem uciągnie 2560 x 1440 + mój drugi monitor ustawiony obok pionowo jako dodatkowy z 1080p ? Chciałbym żeby na głównym była np gra odpalona a na dodatkowym rozszerzony pulpit żebym mógł tam ustawić np komunikatory+ okno przeglądrki+ np monitory temperatury ( zakładam że to się da zrobić).

 

Pytanie tylko czy ta karta uciągnie gry w takiej rozdzielczości i jeszcze drugi monitor do tego?

 

Dla porównania dodam że teraz na 1080p w BF 3 na ultra mam około 60 fps, a wykorzystanie VRAMu wynosi 1200 z 1500mb .

Jakiego mniej więcej spadku wydajności mogę się spodziewać?

Link to post
Share on other sites

mam już gość wydaje się spoko weź co najwyżej pobraniową przesyłkę i z głowy, masz i gość zapewnia 6 miesięcy gw od siebie, weź od niego jakiś nr tel lub adres jakby co

 

Tak tak, ja się nie obawiam oszustwa tylko obawiam się że mój gtx 580 nie uciągnie dwóch ekranów i takiej rozdzielczości w grach :D

Odnośnie tego było pytanie jakiego spadku wydajności mogę się spodziewać przy takiej rozdzielczości,

 

teraz tak patrze po allegro i ten jest w tej samej cenie ale ma jeszcze aż 2 lata gwarancji: http://allegro.pl/u2711-i2713746544.html

 

patrzcie jaką perełkę znalazłem: http://allegro.pl/monitor-27-dell-ultrasharp-u2711-i2733220918.html

Link to post
Share on other sites

ok, ale moja główna rozkmina jest taka czy warto go wogole brać do takiej karty.

Wydaje mi się ze po obniżeniu ustawień z ultra na high powinienem mieć 40 fps + ?

 

jak myślicie? warto dołożyc ten monitor?

I jak teraz mam na ultra 60 fps to czego się mogę spodziewać na nowym monitorze?

Będzie chyba 40 + na high?

Edytowane przez yorgol
Link to post
Share on other sites

tylko drugi będzie w środowisku windowsa 2d więc nie powinien raczej mieć wpływu na wydajność?

z tego co czytałem w necie gdy drugi monitor jest w środowisku 2d to nie jest on specjalnie odczuwalny na wydajności, weź pod uwagę to tak jakbym miał tylko jeden ten dell jak myslisz jak się będzie wydajność plasowała?

 

Okazuje się że mój kumpel ma takiego dell,a pożyczę auto i jutro podjadę do niego, pożyczę go na pół godziny podłącze i zobacze jak to wygląda i jaką ma wydajność w grach :D napisze wam :)

Edytowane przez yorgol
Link to post
Share on other sites

kupiłem mysz: http://allegro.pl/mysz-laserowa-logitech-g9-dla-graczy-i2743846528.html#tabsAnchor

 

G9 używana za 60zł, co się okazuje:) dopiero po zalicytowaniu zauważyłem że mysz jest mojego kumpla który mieszka kilometr ode mnie :) wpadne po nią jutro ;) myślę że się opłacało zwlaszcza ze nie wspominał że coś nie tak z nią jest, zobacze jutro

 

ps. Czy do myszy laserowej dużo daje podkładka? bo do tej pory miałem same optyczne i nie używałem ale teraz nie wiem czy nie warto kupić.

Link to post
Share on other sites

ah łapie :) za głupi jestem na takie żarty:D

 

ok myszy nie mam bo kumpel powiedział ze ta mysz się zacina i nie chce jej znajomemu sprzedawać;/

Więc zostaje kupić nowe g9x za 180 zł lub:

rat 7 za 250zł http://allegro.pl/sa...2752262593.html

chyba że radzicie dołożyć jeszcze 50zł do rat 9 ale nie przekonuje mnie to ze jest bezprzewodowa więc raczej między dwoma powyższymi się waham.

 

Przyszedł monitor;/ coś jest z nim nie tak jednak;/

Jak jest połączony kablem DVIobraz jest tak nie wyraźny że cięzko odczytać;/ tak jakby ucinało trochę czcionki ;/ jak go podłącze kablem D-sub to obraz jest normalny ale mało wyraźny ale w dsub może pracować tylko w full hd więc może dlatego ale nie ma wtedy efektu "zjadania czcionek" jak przełączę na kablu DVI na 1920x1080 to jest nadal ten problem ;;/

 

drugie co zauwazylem to górna część matrycy ma jakby"luz" można ja troche głębiej docisnąć ale to akurat nie wplywa na obraz.

 

poprawka BRAKUJE części lini! mianowicie jak mam kursor taki pionowy pasek nad tekstem to jak go powoli przesuwam w lewo w prawo (myszą) to w jednej pozycji jest a milimetr dalej jest tylko białe tło.

Jak myslicie?

 

chyba wiem w czym problem, menu monitora wskazuje że rozdzielczość jaką otrzymuje to 1280x1440 czyli dokladnie połowa pionowych lini które powinien dostać

 

moze problemem jest to ze moj kabel jest single link, kupie dual link dvi i zobaczymy

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...