Skocz do zawartości

Ultrabook do 3000zł?


Recommended Posts

Wygląda na to, że będę zmuszony do kupna laptopa, najbardziej podchodzi mi zenbook, ale nie mieści się w budżecie.

 

Laptop musi spełniać kilka warunków

 

Dobry ekran 13"

Dobra jakość wykonania (w tym klawiatura i touchpad)

Dysk SSD

Bateria na minimum 5 godzin internetu

System w cenie.

 

 

Nie jestem na czasie, jeśli chodzi o laptopy, ale chyba samsung ma jakieś tanie ultrabooki? Możecie coś polecić? Przeznaczenie to office, poczta i google chrome.

Edytowane przez wallhack
Link to post
Share on other sites

No chyba , że ci się nie chce grzebać przy nowym komputerze .

Dlatego ja bym wziął z SSD, nawet mniejszym np.128GB i w zupełności by wystarczyło. Bez późniejszych kombinacji.
Link to post
Share on other sites

Sory, ale nie chcę pracować na jakimś plastikowym szrocie z touchpadem mniejszym od karty kredytowej, w którym każdy element poczynając od procesora, kończąc na dysku MULI. Nie wmówisz mi, że nie ma różnicy. Office to dla mnie nie pisanie wypracowanie do szkoły, ale spore tabele, prezentacje pełne wykresów, a w tle poczta i google chrome.+

 

Panowie, dysk SSD musi być w standardzie. Z chęcią sam bym sobie go wymienił, ale liczy się dla mnie gwarancja - czy tego typu ingerencja w lapsa to utrata gwary?

 

Powiem szczerze, że w zupełności wystarczy mi dysk 120GB do tego kompa, na 64GB bym się zmieścił... Może być i3, ważne, żeby był dobry ekran, klawa, touchpad! Ten Acer wygląda nieźle, ale 3000 to sztywna granica, wolałbym coś w okolicach 2800 :P

 

Co powiecie na to? http://allegro.pl/bi...2660507755.html

 

Tudzież: http://allegro.pl/laptop-dell-n411z-14-cali-i5-4gb-128gb-ssd-hdmi-w7-i2674689159.html

 

14" to bardzo fajny rozmiar. Najlepiej jakby się znalazło coś takiego, ale cieńsze i pozbawione DVD.

Edytowane przez wallhack
Link to post
Share on other sites
To nie jest Ultrabook, ale ok.

Komputery to pełnowartościowe produkty certyfikowanej, wyprzedażowej klasy Outlet.

Do tego Renew.

Panowie, dysk SSD musi być w standardzie. Z chęcią sam bym sobie go wymienił, ale liczy się dla mnie gwarancja - czy tego typu ingerencja w lapsa to utrata gwary?

Zależy od producenta. Ale większość pozwala na wymianę dyksu twardego i pamięci Ram bez utraty gwarancji. Tylko że trzeba zachować oryginalne podzespoły jeśli będzie trzeba go wysłać na serwis.

 

Dell mi się nie podoba. Gdyby jeszcze to było NBD i matowa matryca to można by się nad nim zastanowić.

Link to post
Share on other sites

Nie musi być 14", może być 13. Nie musi być ultrasupercienki. Za to musi być SSD 64-128GB no i w miarę lekki. Naprawdę nie ma takiego laptopa na rynku?

 

Możecie wymienić 5 producentów, którzy pozwalają na rozkręcanie laptopa bez utraty gwarancji??

 

Bo może być ewentualnie laptop do 2500, a SSD sobie sam wmontuje.

 

To co, brak koncepcji? Bo mi też się kończą pomysły powoli.

 

Gdyby się wyjaśniło, który producent pozwala na wymianę twardziela (zero plomb na obudowie), to łatwiej byłoby wybrać laptopa z talerzowcem + do tego samsung 830 128GB.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...