Skocz do zawartości

Dysk zewnętrzny do Samsunga


Recommended Posts

Witam, czy korzysta ktoś z Was z dysku zewnętrznego z własnym zasilaniem, który jest podłączony do TV? Najbardziej ciekawią mnie opinie właścicieli nowszych Samsungów, gdyż taki telewizor zamierzam nabyć, aczkolwiek każda odpowiedź będzie pomocna! Na forum wyczytałem, że nie ma problemów z dyskami 2,5", które są zasilane po USB, jednak co z innymi? Będzie działał dysk w kieszeni/obudowie z własnym zasilaniem?

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Obecnie mam plazmę Samsunga PS51D8000. Magazynuję filmy w 1080p wyłącznie na dyskach zewnętrznych (WD My Book), które mają swoje kabelki (wyglądają też ładnie na półce :). Wszystko działa jak należy. Telewizor wykrywa dyski bez problemu. Wyświetla polskie napisy (format txt, srt jaki chcesz). Nie czyta chyba tylko obrazów iso. Dla porównania mój brat ma dość drogiego LEDa Sony i tam o odpaleniu 1080p z dysku można tylko pomarzyć. Musi targać kable przez cały salon z kompa do TV. Do multimediów z dysku tylko Samsungi. Są bezkonkurencyjne.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Też mam TV Samsunga i jestem bardzo zadowolony. Nie ma problemów z odpaleniem filmów, brakiem kodeku czy cuś.

Mam dużego My Book'a i w końcu jestem zadowolony po tym jak padły mi Seagate'y i starsze WD. Pełne USB2. Filmy śmigają.

Dyski 2,5" zasilane przez USB nie wiem czy dadzą radę przesłać całe 1080p.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

O Sony i ich współpracy z dyskami zewnętrznymi w necie mnóstwo negatywnych opinii. Nie radzą sobie w większości przypadków, za to na Samsungach wszystko śmiga świetnie. Skoro z WD My Book nie ma problemów , to z dyskiem 3,5" wrzuconym do kieszeni też nie powinno być?

 

Dzięki za pomoc Panowie!

 

Może ktoś jeszcze włączy się do dyskusji ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...