Skocz do zawartości

Windows 7 nie widzi części dysku


Recommended Posts

Zainstalowalem win 7 x64 ultimate, po raz pierwszy na nowym zestawie. Moj dysk to 500gb, a wyswietla mi jedynie jeden dysk 30gb ktory utworzylem na windowsa przy instalacji - (ale bylo wtedy takze pokazane pozostale 4XX gb) co mam zrobic aby system wykryl mi pozostaly dysk, prosze o szybka pomoc, bo potrzebuje miejsca na dzisiejsza noc.

Link to post
Share on other sites

Musisz sformatować pozostałe miejsce na dysku. Prawdopodobnie utworzyłeś tylko partycję 30 GB - musisz pobrać jakiś program do partycjonowania i utworzyć partycję z pozostałego miejsca :P

 

esit: spróbuj tych:

http://www.dobreprogramy.pl/Partition-L ... 12063.html

http://www.dobreprogramy.pl/Partition-M ... 12443.html

 

edit2: jeszcze ten wygląda dobrze: http://www.dobreprogramy.pl/WinDirStat, ... 12056.html

Link to post
Share on other sites

Nie ma potrzeby. Prawym na -> Komputer - > Zarządzaj -> Zarządzanie dyskami. Nieprzydzielone miejsce powinno być na wykresie. Prawym i utwórz partycje czy coś takiego, zaznacz od razu "szybkie formatowanie", jeżeli nie chce Ci sie czekać godziny.

Link to post
Share on other sites

Myśle że najlepiej bedzie kliknąć prawym przyciskiem myszy na te partycje w Moj komputer ktorej nie da sie otworzyc i dać Format, i tam zaznaczyć coś w stylu 'Quick Format'. Oczywiscie ta partycja jest pusta tylko sie na nią wejść nie dało??

 

Edit:

Chyba ze nie utworzyles drugiej partycji?

Link to post
Share on other sites

To tak:

SPolszczenie Windowsa Se7en Ultimate masz w windows update jako opcjonalne pakiety językowe czy cuś takiego. Mozesz poszukac na stronie M$ nawet.

A co do tego co napisał Torture to sprobuje Ci to jakos wytłumaczyc.

Więc tak:

1. Odpalasz Menu START, czyli te ikonke Windowsa standardowo w dolnym lewym rogu

2.Klikasz prawym przysiekiem myszy na Moj komputer

3. U mnie jest to drugie z góry, zaraz po Otwórz. Zarządzaj to sie po polsku nazywa :P

4. Z bocznego Menu wybieram 'Zarzadzanie dyskami' z podmenu 'Magazyn'

I dalej wiadomo :P

Jakby co to zrób screenshota i wrzuć tu (pamietaj, ze max szerokosc pliku to 790px, a waga to 500kB) to pomożemy Ci odnalezc odpowiednie rzeczy.

Link to post
Share on other sites

To tak:

Aby pobrać dodatki (w tym spolszczenie) przy użyciu usługi Windows Update:

Dodatki są dostępne za pośrednictwem usługi Windows Update jako aktualizacje opcjonalne. Nie są one instalowane automatycznie.

 

Aby otworzyć okno usługi Windows Update wybierz: panel sterowania > system i zabezpieczenia > windows update

 

W lewym okienku kliknij pozycję Sprawdź, czy są aktualizacje, a następnie poczekaj, aż system Windows sprawdzi, czy są dostępne najnowsze aktualizacje dla tego komputera.

 

Jeśli zostaną znalezione jakiekolwiek aktualizacje, kliknij łącze Wybierz aktualizacje opcjonalne.

Link to post
Share on other sites

wykrywa, pendrive nie, i swieci, oraz pojawia sie napis na dole na pasku ze jako laduje itp i jak zaladuje wchodze do mego komputera i nic nie ma, podobnie jest z dzwiekiem, zaistalowalem z gigbabete orgyianlnej plyty sterowniki, niby jest wszystko ok, sluchawki, ani glosniki nie dzialaja....?

 

Wypowie sie ktos, w jaki sposob mam zrobic dzwiek, ( w ustawieniach na pasku jak klikam cos wykrywa ze podlaczam ze inne zlacza wkladam... i ze jest ok wskazuje a w rzeczywistosci nic nie slychac...) oraz co dokladnie mam klikac aby zmienic jezyk na pl;/ ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...