Skocz do zawartości

Gtx 670 sterownik ekranu przestał działać.


Recommended Posts

Witam, podczas grania w różne gry, czy podczas testy 3dmark11 wyskakuje mi od czasu do czasu taki komunikat: Sterownik ekranu Nvidia 306.23 WHQL Kernel Mode przestał działać lecz odzyskał sprawność ble, ble ble. Temp w normie, żadnych artefaktów nie ma screena nie udało mi się zrobić, przy najbliszej okazji wrzucę. Sprzęt z sygny.

Link to post
Share on other sites

WTF! Stock i przetaktowanie?! Co oni teraz za karty kur*a robią. No krew mnie zaleje płacisz za kartę 1700zł i takie jajca. A co dorady 06radcho pobiorę i zainstaluję stery jeszcze raz. Jak nie zadziała żaden z wymienionych (w przyszłości) rozwiązań, to może wezmę 7950 XFX DD ?

Edytowane przez magutowski
Link to post
Share on other sites

Magut, widze że i buda ta sama, i firma GTX 670 ta sama, i wyniki w smarku podobne i stery te same :P Jesteśmy niestety skazani, przeklęci przez Asusa :D Proponował mi kolega viscaelbarca wymianę moja GTX za jego Sapphire 7950 ale jednak to jest słabsza karta.

 

Co tu robić :P Zainstaluj od nowa stery albo jak będzie Ci się chciało poprzednie betki czy WHQL, bo tak być nie może do cholery, karta za 1700zł podkręca sięo 100 MHz i wali błędami... BTW Twoja magut ile max się kręci ?

Link to post
Share on other sites

Ja jej w ogóle nie tykałem co do kręcenia, nie mam czasu, chęci i potrzeby. I jest nowsza wersja sterów właśnie ją sprawdzam.

@Edit wreszcie normalnie działa. Dzięki 06radcho. Stery były pod Win 7, ale nowe pomogły.

Edytowane przez magutowski
Link to post
Share on other sites

Ja mam to samo na sterownikach 301.42 i wcześniejszych też tak było na karcie 560 TI od msi. To jest jakiś błąd z którym nvidia nie może sobie poradzić na niektórych forach też można znaleźć taki temat. Ostatnio ten problem mi wywaliło jak w Batt 3 grałem pierwszy raz przy jakiejś grze, zazwyczaj to mi wyskakuje kiedy chodzę sobie po necie na Firefox.

Są tacy co mówią że to fochy fermiego ale to zaprzecza temu jeśli występuje to w serii keplera.

 

Więc jeśli chodzi o kręcenie to też nie widzę z tym związku.

Edytowane przez LGV8V
Link to post
Share on other sites

Wymień ją na inną i nie będzie problemu, na GTX460-480 nazywali to fochem fermiego, ja miałem GTX460 i nic mi nie wywalało, na pc labie typ założył temat ciągną się miesiącami po czym wymienił kartę na gwarancji wysłali mu nową sprawną odpakował zainstalował i koniec z wywalaniem sterownika a kolegów z fochem zostawił w temacie :D :D hahaha

Link to post
Share on other sites

Karta nie do końca stabilna w trybie Boost i tyle. Ja na swoim egzemplarzu nigdy nie miałem tego komunikatu bez OC a Boost mam 1176MHz. Dopiero przy bardzo wysokim OC sterownik przestawał odpowiadać. Jeśli dopiero co ją kupiłeś to ja bym ją oddał i niech zwracają kasę albo wymienią na inny egzemplarz.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...