Skocz do zawartości

karta graficzna do 700zł


Recommended Posts

hej,

 

moglibyście polecić mi jakąś dobrą kartę graficzną do 700zł?

 

Mój obecny sprzęt to:

procesor - AMD Phenom II x4 840

ram - 2x4gb kingston ddr3

płyta główna - Asus M5A78L-M LX

zasilacz - Modecom hedy 400w

 

Jeśli będzie taka potrzeba mogę zakupić lepszy zasilacz do 240zł.

Link to post
Share on other sites

Moge ci polecić HD6870 (sam mam od XFX) -700zl ,jednak przy dzisiejszej cenie HD7850 -720-750zl.Jest minimalnie wydajniejsza (5fps) w podobnej cenie

 

A teraz smutna prawda masz zasilacz do wymiany obie karty biorą lekko po 135w (HD6870 - 150+)

gdybyś miał te 400w markowe 0 problemu jednak tu... niestety obowiązkowa wymiana

 

dobry zasilacz mozna kupić za 150zł jednak polece http://www.morele.net/zasilacz-ocz-zs-550w-135-80-plus-bronze-ocz-zs550w-eu-413359/

Edytowane przez 2500k
Link to post
Share on other sites

Szukaj Radeonów HD 7850, za ok. 700 zł kupisz wersję z 1 GB pamięci.

http://www.net-s.pl/index.php?id=3&c=608&g=310719&n=SAPPHIRE-Radeon-HD7850-1024MB-DDR5-256b-D-H-D-PCI-E&w=c '>Tu przykładowo SAPPHIRE za 690,96 :)

 

Aha, posłuchaj dobrej rady powyżej i wymień ten zasilacz.

Edytowane przez Huzar
Link to post
Share on other sites

hej,

przeczytałem wasze posty i chyba zdecyduje się na radeona hd 6870 od xfx.

Jeśli chodzi o zmiane zasilacza, to byłem na to przygotowany i chyba zamówie wcześniej polecony mi model.

Powiedzcie jeszcze co sądzicie to tej karcie: klik

byłaby lepsza od xfx 6870 dual heatpipe? Jej cena nie przekracza 700zł, ale ciężko w necie o jakiekolwiek opinie.

Link to post
Share on other sites

Fabrycznie 7850 wydajnościowo jest pomiędzy GTX 560 Ti i GTX 570, pułap nieosiągalny dla 6870,

~1100Mhz na rdzeniu osiąga większość 7850 bez zmiany napięć.

Wydajnościowo będzie lepiej, tylko że przez jeden wysokoobrotowy wentylatorek może być głośno.

Bez bicia przyznaje, nie miałem kontaktu z tym produktem i nie wiem nic o jego kulturze pracy.

Sam posiadam okazyjnie upolowanego 7850 2GB Dual-X od Sapphire i nie narzekam na jego (jakby nie patrzeć) przestarzałą wydajność, ani na kulturę pracy, bo rzadko zdarza się by karta przy fabrycznych ustawieniach wentylatora z zegarem rdzenia na 1100 przekraczała 60 stopni i 40% obrotów (przy tym pułapie już wyraźnie słychać chłodzenie).

 

Bierz 7850 1GB, różnica w wydajności nieduża w stosunku do 2GB, a cena niższa o ~100PLN.

6870 tylko z drugiej ręki i cenie wyraźnie niższej od 7850 (~550PLN max).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...