Skocz do zawartości

Gigabyte 5850


Recommended Posts

Witam kupiłem gigabyta dnia 15.07.2010r jako nówka w sklepie. Do pewnego czasu wszystko śmigało. Od jakiś 3 dni na ekranie mam pełno migoczących czerwonych kwadracików co jest przyczyną ? Karta regularnie czyszczona w dobrze wentylowanej budzie. Czy można ją wysłać na gwarancje w celu naprawy ?

Link to post
Share on other sites

Sklepy przeważnie dają 1-2 lata, większość 2. Także do sklepu nawet nie masz co odsyłać. Sprawdź warunki gwarancji na karcie gwarancyjnej firmy Gigabyte (w pudełku będzie). Jeżeli są 3 lata, odsyłasz bezpośrednio do Gigabyte Polska

Link to post
Share on other sites

Troszeczkę wprowadzasz w błąd. Gigabyte oferuje 3 letnią gwarancję, lecz wg przepisów Unijnych minimum to 2 lata. Gwarantem jest sprzedawca i to on decyduje o okresie gwarancyjnym jak i warunkach. Nie ma możliwości bezpośredniej reklamacji, ponieważ Gigabyte nie jest w takim przypadku gwarantem.

Link to post
Share on other sites

Troszeczkę wprowadzasz w błąd. Gigabyte oferuje 3 letnią gwarancję, lecz wg przepisów Unijnych minimum to 2 lata. Gwarantem jest sprzedawca i to on decyduje o okresie gwarancyjnym jak i warunkach. Nie ma możliwości bezpośredniej reklamacji, ponieważ Gigabyte nie jest w takim przypadku gwarantem.

 

Czyli mam rozumieć że jeśli 2 lata gwarancji to już przepadło i wyrzuciłem 1000zł w błoto ? Jak tak to super 2 raz zawiodłem się na waszej marce.
Link to post
Share on other sites

Czyli mam rozumieć że jeśli 2 lata gwarancji to już przepadło i wyrzuciłem 1000zł w błoto ? Jak tak to super 2 raz zawiodłem się na waszej marce.

Chłopie na czym się znowu zawiodłeś, weź kartę idź do sklepu i powiedz, że ci się zepsuła.

Dalszą procedurę znasz bo jest taka sama dla wszystkich produktów jakie kupujesz,

dajesz im paragon i kartę gwarancyjną.

Zakładam, że masz te wszystkie dokumenty i twoje jęki są uzasadnione.

 

PS.

Jakbyś kupował w normalnym sklepie to nie miałbyś teraz problemu z gwarancją.

Zobacz tu, pierwsza lepsza karta Gigabyte http://www.komputronik.pl/product/128658/Sprzet_komputerowy/Podzespoly/_.html

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...