Skocz do zawartości

Problem z Vistą-64bit przy uruchamianiu (nie odpala systemu)


Recommended Posts

Witam, mam już ze 4 miechy system operacyjny Vista 64-bit zainstalowany na swoim komputerze. Są zaintslowane najnowsze aktualizacje i sp2. Problem zaczął pojawiać się ostatnio po instalacji aktualzacji, tzn tak jak bym żle wylączał komputer, bo pytał mnie czy mam uruchomić normalnei czy w ostatniej znanej konfiguracji. Proces włączania systemu wygląda normalnie leci masek ten zioelony a pod nim napis Microsoft Corporation i trwa to kilkanascie minut i nic. Wcześniej jak mi śię tak ze 2 razy pojawiło używałem z płytki naprawy uruchamiania systemu. Teraz niestety pojawił się komunikatr, że nie może naprawić i Vista nie chce mi śie odpalić. Leci ten pasek kilka minut i nci .. wcześniej trwało to kilka sekund. I muszę się mećzyc w Xp a wolałbym pracowac w Viście.

Link to post
Share on other sites

Teraz jest dziwna sytuacja. przez dwa dni dzialala znowu Vista. Nie wiem jakim cudem udało mu się podnieść. Wczoraj w nocy wyłączyłem poprawnie komputer tzn zamknąłem system windows. No i dziś z rana już nie trybi jak należy pasek leci znowu jak poprzedni i system sie nei uruchamia. Nie wiem co to powoduje ;/

Link to post
Share on other sites

Czytałes moj 1 post dokładnie ? SP2 jest wgrane od dawna i chodziło spoko jakiś czas. Mówię, czytałem gdzieś ze czeste ustawianie wstrzymanai w Viście powoduje, że się cos w plikach mbr czy jakichks takich (nie znam sie) rozsupuje to działanie uruchamiania systemu. Jednak pożniej jakoś zadziałało a osttanio poprawnie wylączałem komputer i co z tego jak znowu to padło ... jaka przyczyna ? NIE MAM POEJCIA

 

Formatować, nie będe planuje zrobić zapis systemu jeśli mi znowu uda się go uruchomić. I jak tylko bedzie padal start to bede wczytywal system.

Link to post
Share on other sites

OO a tutaj piszą włąsnie o tym problemie.

Dokładnie tak jak oposywałem po zainstalowaniu ostatecznych poprawek dla systemu wnidows Vista zaczely sie dziać te cuda.

 

Czytajcie artykuł: http://technologie.gazeta.pl/technologi ... ierci.html

 

I jeśli ktoś chce mi doradzać cokolwiek, niech czyta dokladnie całe moje posty.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...