Skocz do zawartości

MSI GE60 - czy jest lepsza alternatywa do gier w tej cenie?


Recommended Posts

Alternatywą jest, czy musisz mieć laptopa. Możesz przecież kupić stacjonarkę za 2000 a do tego netbooka do internetu. Sądzę, że taka konfiguracja byłaby lepsza do gier. Laptop strasznie ciężko się chłodzi i musi mieć gorsze parametry, niż blaszak za te same pieniądze.

Link to post
Share on other sites

Dzieki za odpowiedz.

A wiec tak system mam wiec troche szkoda doplacac chyba 300zl do tego lenowo ?!

A tak jak kolego piszesz do gier tylko stacjonarny, laptop nigdy nie bedzie tak dobry jak poczciwy blaszak, wiem cos o tym bo przez 10 lat gralem na stacjonarnym i nigdy nie bylo problemu z gierkami, dobra grafa, troche ramu i wszystko smigalo. Ale teraz sytuacja jest taka ze mam delegacje dwu tygodniowa i z tad zainteresowanie laptopem.

A co powiecie o karcie Radeon hd 6770 2GB ,jest duzo mniej wydajna od tego GF 650 2GB i znowu czy ten GF 650 2GB jest duzo mniej wydajny od tego GTX 660, bo tak czytam rozne opinie i testy i to chyba prawie wszystko jeden diabel, róznice sa chyba minimalne.

 

Z gory dzieki za odpowiedzi

Link to post
Share on other sites

Kolejni piszą i nie wiedzą o czym. Więc napiszę w 3-cim temacie GTX 660M = GT 650M, to jest dokładnie ta sama karta. Natomiast HD6770M będzie jednak mniej wydajny, stacjonarny odpowiednik jest na zbliżonym poziomie.

 

Nie daj się namówić na Y580, ja się dałem na tym forum i to jest jedno wielkie jakościowe badziewie. Matryca i jej obwódka to jakiś żart, a systemu chłodzenia też lepiej nie komentować.

Link to post
Share on other sites

Nie daj się namówić na Y580, ja się dałem na tym forum i to jest jedno wielkie jakościowe badziewie. Matryca i jej obwódka to jakiś żart, a systemu chłodzenia też lepiej nie komentować.

skłaniałbyś się bardziej ku ge60 względem y580?

szukam lapsa w okolicach +- 3koła i zastanawiam się nad y580.

Link to post
Share on other sites

Dzieki Maniak. Jakos nie jestem fanem zakupu roznych wynalazkow, a mysle ze firma lenowo to cos w tym rodzaju, zastanawiam sie tez nad tym MSI ale to juz chyba bardziej znana firma. Najbardziej sklonny byl bym kupic tege HP z hd 6770 ale skoro piszesz ze wydajnosc jest zauwazalna to pewnie wezme tego MSI. Pisze o tym hp bo jestem posiadaczem laptopa tej firmy (Pavilion dv6500)i tak jak długo go mam nie bylo zadnych problemow, a ma on pewnie kolo 5 latek albo i lepiej.

 

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi.

Wybor padl na MSI GT60 - i5, GT650 2GB, 8GB RAM, 750 GB - 2999zl :)

Edytowane przez Igoruss
Link to post
Share on other sites

Kolego moze sie myle ale takie firmy jak : Lenovo,Fujitsu simens czy packerd bell to moze i sa wydajne i nie droge ale jakosc wykonania tych urzadzen to zazwyczaj porazka. A widzisz stary HP do tej pory sie prezentuje i nie trzeszy nie skrzypi mimo tylu lat. To tak jak kupic sobie Mercedesa a Fiata :)Stąd sklonnosc aby kupic sprzet sprawdzony, markowy. Ale kazdy ma swoje zdanie.

Edytowane przez Igoruss
ortografia, używaj polskich znaków
Link to post
Share on other sites

chłopie akurat firma lenovo to jest bdb firma dużo lepsza od hp która nawet do pięt nie dorasta do lenovo, ja z firmą lenovo mam do czynienia od ponad 3 lat najpierw y550 z GT130m i teraz z y580 z gtx660m(lepsza od gt650m o ok.10%) i mam dla Ciebie taką wiadomość że nic w żadnym nie skrzypi i nawet w żadnym nic się nie zepsuło, matryca jak dla mnie w wersji full hd jest bdb dobra i ma dużo lepsze temp. od msi, zapraszam na forum nhl.pl i tam zapytaj jakiego laptopa najlepiej zakupić

Link to post
Share on other sites

@UP

Muszę potwierdzić, mam już dość stary model ale pancernego Lenovo Y530. Wielokrotne upadki z biurka itp, kąpiele w różnego typu trunkach, "katowany" 24h/7 przez 1,5roku (wyłączany tylko z środy na czwartek na tylko 2h) i do dziś działa. Jedyną rzeczą która się zepsuła 2miesiące temu jest wentylator który ma określoną żywotność, wymieniłem i dalej chodzi.

 

Więc ciężko mi zrozumieć tą tezę:

Kolego moze sie myle ale takie firmy jak : Lenovo,Fujitsu simens czy packerd bell to moze i sa wydajne i nie droge ale jakosc wykonania tych urzadzen to zazwyczaj porazka. A widzisz stary HP do tej pory sie prezentuje i nie trzeszy nie skrzypi mimo tylu lat. To tak jak kupic sobie Mercedesa a Fiata :)Stąd sklonnosc aby kupic sprzet sprawdzony, markowy. Ale kazdy ma swoje zdanie.

 

Edytowane przez FeelFree
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...