Skocz do zawartości

Czysta instalka Windows7 zamula.


Recommended Posts

Witam. Jakiś czas temu zainstalowałem sobie Windowsa 8 na próbę, ale wczoraj nie chciał się uruchomić, więc zainstalowałem 7. Tą samą wersję z tej samej płyty co wcześniej i komputer zamula. Konfiguracja nie była zmieniana, więc o co chodzi? Mozilla 15 zamula jak nigdy wcześniej, gg też. Są półsekundowe przerwy w odtwarzaniu muzy w AIMPIE, ogólnie system długo myśli. Jedyna zmiana, to że zamiast Avasta używam Comodo Internet Security, ale powinien być on mniej zasobożerny.

Mój konfig:

MB Asus M4A89GTD Pro

CPU AMD Phenom II X4 955 BE

GPU Gigabyte GTX 460 OC 1GB DDR5

RAM Kingston 2x 2GB 1600 CL9

HDD WD WD5000AAKS-00E4A0.

Link to post
Share on other sites

Powyłączaj niepotrzebne programy w menadżerze zadań. Kliknij razem "ctrl" + "alt" i "delete".

 

Jak Ci się win 8 nie chciał włączyć? Przy wczytywaniu systemu wpisało, wyskakiwało nowe okienko i pisało, że PC się zresetuje? Ja tak miałem zainstalowałem ponownie i chodzi jak na razie ;).

Link to post
Share on other sites

Sprawdź w menadżerze zadań jakie jest zużycie zasobów komputera - choć nie wydaje mi się, że masz tyle aplikacji odpalonych i komputer ci się zacina.

 

Jeśli komputer jest świeży, to po prostu spróbuj go zainstalować jeszcze raz, ale np. z innego nośnika :).

Link to post
Share on other sites

W menedżerze wszystko wygląda normalnie. Dysk nie ma błędów. Gdy oglądam fimy na YT, to cały komp mi się zawiesza na chwilkę, odwiesza się i znowu zawiecha :/

 

W dodatku gdy leci coś na YT a na drugiej zakładce klikam wstecz lub odśwież dźwiek na YT ma lagi.

 

Hmm nie wiem czy to coś znaczy, ale system dał słabą notę procesorowi w ocenie wydajności - tylko 4.8 (3.6 GHz) a zawsze było ponad 6 na niepodkręconym CPU...

Edytowane przez wiesiors4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...