Skocz do zawartości

Windows 7 64-bit - Problem z Aero. Help!


Recommended Posts

Witam. Mam problem z Aero w Win7 64-bit wczoraj jeszcze wszystko ładnie hulało dzisiaj włączam komputer i ukazuje mi się klasyczny wygląd coś ala Win98 :) nie wiem w czym może tkwić problem. Próbowałem zmienić motyw na inny lecz to nic nie pomogło nawet przeinstalowałem sterowniki od karty graficznej myślałem, że to rozwiąże problem ale nic z tego nadal to samo :) nie mam już pomysłów od czego to może być tak nagle z dnia na dzień się to zrobiło bardzo mnie irytuje ten klasyczny wygląd :) może ktoś z was będzie wiedział jak rozwiązać ten nurtujący mnie problem :help:

 

Dodatkowe informacje:

 

- System: Win7 64-bit RTM Professional (pobrany z MSDNAA)

- Index wydajności systemu: średnia ocena 5.9

- Uruchamiałem spod windy narzędzie do rozwiązywania problemów i faktycznie znajduje problem z Aero ale nic z nim nie robi.

 

Screeny:

 

http://img367.imageshack.us/img367/9997/problem3.jpg

 

Aktualny wygląd paska zadań bez aero :)

 

http://img399.imageshack.us/img399/1848/problem2n.jpg

 

Z góry dzięki za zainteresowanie tematem oraz pomoc może uda wam się rozwiązać mój problem :lol:

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Hmm, zmieniałeś w " Personalizuj ", tak? To spróbuj tak: Start, w wyszukiwarce wpisz Dopasuj wygląd i wydajność systemu Windows i włącz to, potem w zakładce Efekty wizualne zaznacz Niech system wybierze optymalne ustawienia. Bo pewnie masz zaznaczone Dopasuj do uzyskania najlepszej wydajności. Jeśli to nie to, pisz.

 

Link to post
Share on other sites

Hmm, zmieniałeś w " Personalizuj ", tak? To spróbuj tak: Start, w wyszukiwarce wpisz Dopasuj wygląd i wydajność systemu Windows i włącz to, potem w zakładce Efekty wizualne zaznacz Niech system wybierze optymalne ustawienia. Bo pewnie masz zaznaczone Dopasuj do uzyskania najlepszej wydajności. Jeśli to nie to, pisz.

Tak właśnie zrobiłem z początku jak mi się tak zrobiło lecz Twoja rada nie pomogła lecz wielkie dzięki za chęci :)

 

Próbowaleś ustawić komozycje systemu aero? Przeskanuj AV moze, ewentualnie defragmentacja jak dawno nie robiles :)

Kurde nie wiem jak to robisz ale każda Twoja rada kończy się sukcesem! Powiem tyle jesteś za******y :) dzięki Tobie obeszło się bez formata a już myślałem, że czeka mnie reinstalka systemu bo ten cały motyw przypominający mi Windowsa 98 mnie bardzo irytował. Oby więcej takich ludzi jak ty było na benchmarku chodź jest ich wiele i dzięki temu benchmark z tego słynie, że każdy kto zajrzy tutaj ze swoim problemem zawsze znajdzie u nas rozwiązanie i tak jest :)

 

Jeszcze raz dzięki za wszystko tematu nie zamykam bo może jeszcze tutaj kiedyś zajrzę gdyby było coś nie halo z moim se7enem :)

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Oby mniej tych problemów ale każdy mój problem kończy się sukcesem więc jeszcze nie jest tak tragicznie :)

 

Ps. jednak w google rozwiązania nie znalazłem a niby tam można znaleźć prawie wszystko lecz nie zawsze :)

 

Wiadomość do zielonych proszę nie usuwać pochwał które rozdałem w tym temacie z góry dzięki no to na tyle :)

Pozdrawiam.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...