Skocz do zawartości

Klawiatura do gier +- 90zl


Recommended Posts

szukam jakiejs klawiatury gdzies do 100zl max najepiej z allegro bo sa duze roznice miedzy cenami w sklepach a produkt taki sam :>

i mam pare typow co sadzicie o tych

1

KLAWIATURA A4-TECH KD-800L X-

 

2

 

A4TECH PODŚWIETLANA LEPSZA KL-126 KD126

 

i fajnie jakby byla podswietlana bo akurat lubie bajery jak mi cos ladnie swieci xD no i w nocy przydatne lepiej bedzie sie pisac

Link to post
Share on other sites

@UP

 

Obie klawiatury praktycznie niczym się nie różnią , tylko lekko inny design. %-)

 

Jeśli koniecznie chcesz klawiaturę podświetlaną do 100zł , to tylko te , które podałeś wyżej. Innej nie znajdziesz. :wariat:

 

Ja osobiście polecam tą : http://allegro.pl/klawiatura-razer-lycosa-gaming-podswietlana-nowa-i2639651506.html

Posiadam ją od niedawna i jestem zadowolony , super klawiatura. Jednak to troszkę ponad Twój budżet. :sciana: Chociaż warto dozbierać troszkę kasy , i mieć coś dobrego. :banan:

Link to post
Share on other sites

hehe troche xD 3 x :P taka mozliwosc odpada bo za taka cene to procka juz mozna w miare dobrego dostac :P albo pol monitora ledowego xD

a co do wygladu no to tez jakos mi nie przypada ale wyglad to akurat jest sprawa 2 rzedna przeciez klawiatury sie nie oglada przynajmniej ja akurat malo patrze wazne zeby dobrze sie gralo i pisalo :P a co tych z 1 posta mam wlasnie watpliwosci bo zawsze bylem przyzwyczajony do normalnych klawiszy czytaj tych wiekszych :P a te sa jak w laptopach i moze byc roznica a wrecz na pewno bedzie roznica :P

Edytowane przez Perkoz12
Link to post
Share on other sites

Na myszkę wyłożę tyle, żeby mieć jak najlepszą, ale klawiatura... chyba, że śpisz na kasie :D

brzydka

kwestia gustu

Nic lepszego od tych, które wymieniłeś nie dostaniesz, w tym segmencie cenowym dominuje raczej a4tech.

Edytowane przez Cacek93
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...