Skocz do zawartości

Hack SLI - problem


Recommended Posts

Witam.

Ostatnio wpadł mi do głowy pomysł zrobienia SLI na moim sprzęcie,od razu mówie zeby nie pisać postów typu: nie rób tego bo sie nie opłaca,masz za słaby procesor itp..

Otóż wpadłem na ten temat: http://www.techpower...ad.php?t=153046

Mam oczywiście pliki potrzebne do tego,zainstalowany Slipatch,zrobiony update na HyperSLi,uruchamiam system wg instrukcji no i tu zaczynaja sie schody bo w Panelu sterowania nvida nie ma dostępnych opcji SLI.. ktoś pomoże ????

Config z sygnaturze..dodam ze obie karty maja ten sam bios od 8800gt lecz jedna ma 512mb vram a druga 1024mb..

System to Win7 Ultimate x86

Edytowane przez MAŁY
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie sprawdzałem,nie mam takiej możliwości,ale w single pracuje prawidlowo w obu pciex.

 

Nikt nie pomoże? :(

 

Problem rozwiązany, można zamykać ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kupując drugą kartę graficzną powinieneś starać się zaopatrzyć w rozwiązanie wyposażone w tę samą ilość pamięci, bo dzięki temu Twój nabytek zapewni Ci pełną wydajność i pełen zakres korzyści związanych z zakupem. Nie jest to wprawdzie zalecane, ale firma NVIDIA oferuje za pomocą funkcji CoolBits możliwość elastycznego korzystania z kart graficznych z różną ilością pamięci. Za pomocą funkcji Coolbits (należy ustawić wartość na 18) można zmusić obie karty graficzne do wykorzystywania takiej ilości pamięci, jaka znajduje się na tej z nich, która ma jej mniej, co umożliwi im działanie w trybie SLI. Po użyciu wspomnianej funkcji CoolBits efektywna pojemność pamięci każdej ze współpracujących ze sobą kart graficznych równa jest pojemności tej z nich, która miała tej pamięci oryginalnie mniej.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...