Skocz do zawartości

Komputer od zera (2500zł-3300zł)


Recommended Posts

Witam

Otóż zamierzam zmienić komputer, ponieważ mój "wiekowy" już ciężko sapie przy niektórych produkcjach między innymi Guild Wars 2. Jest to, taki oto zestaw :Intel Core 2 Duo 6600, 4GB RAM, Gigabyte P965, Zotac 9800GTX+AMP, przy okazji zapytam się ile to może być warte, jakbym chciał to komuś uczciwie sprzedać ?

Głównie chodzi mi o to, aby nowy komputer śmigał płynnie na rozdzielczości 1920x1080 w takich tytułach jak wspomniane GW2, BF3 oraz, żeby posłużył trochę jak ten stary (GW2 w PVE idzie pograć, natomiast PVP jest ciężko - wiadomo all LOW :)) Jak na razie zastanawiałem się nad zakupem na allegro ale mimo tego, że dawno nie siedze w tematach komputerowych podzespołów, te składane komputery, coś za pięknie wyglądały i niektóre ich podzespoły budziły mój niepokój, więc postanowiłem, jak to zawsze robiłem, kupić poszczególne podzespoły i złożyć je do "kupy". Myślałem na razie nad procem i5 2500k i grafice Asus-a GTX 660 TI. Byłbym wdzięczny za pomoc w złożeniu czegoś rozsądnego co wystarczyło by na kilka lat "przyzwoitego" grania i normalnego użytkowania :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Smerfo
Link to post
Share on other sites

Wiesz dużo ta "nazwa płyty" głównej mi nie mówi, ponieważ jest to chipset a nie model. Podejrzewam że ramy to DDR2. Spróbuj sprzedać je za 170 zł, kartę graficzną za 120 zł. procesor z płytą ~180 zł.

 

Przygotowany przeze mnie zestaw:

http://www.morele.net/inventory/info/g9MsXC/

Link to post
Share on other sites

Seagate 500GB, 16 MB, SATA - ST3500418AS

Seagate 250GB, 16MB, SATA - ST3250620AS

 

TSSTCORP CD/DVDW SH-S182M ATA

 

Zasilacz z tego co pamiętam Pentagram 550W albo 500W, próbowałem odczytać z tabliczki ale jakoś jej nie mogłem znaleźć.

 

Odnośnie płyty - GA-965P-DS4

Edytowane przez Smerfo
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...