Skocz do zawartości

pytanie odnośnie kompatybilności i ocena zestawu


Recommended Posts

Mam zamiar w koncu zmienic mojego złomka na coś lepszego ;p oto zestaw na jaki się zdecydowałem, jeszcze prosiłbym o opinię osob orientujących sie w temacie o ocenę i najważniejsze czy zestaw jest kompatybilny :)

 

 

Procesor Intel CORE I5 2500K 3.3GHz LGA1155 BOX (BX80623I52500K)

Pamięć Patriot DDR3 (8GB (2x4GB kit) 1333MHz) CL9 Retail (PSD38G1333KH)

Dysk Seagate Barracuda 3.5'', 500GB, SATA III, 7200RPM, 16MB, NCQ (ST500DM002)

Karta graficzna Gigabyte GF GTX660Ti 2048MB DDR5/192b D/H/DP PC OC+ kupon Borderlands II (GV-N66TOC-2GD-EU-G)

Zasilacz XFX Core 550W 120mm 80+ (P1-550S-XXB9)

Obudowa Sharkoon T28 blue edition ( 4044951012381 )

Asus Drive DVD -/+RW, E-Green 24x (Black Panel), SATA, BULK (DRW-24B5ST/BLK/B/AS)

Płyta główna ASRock P67 PRO3 (B3) Intel P67 LGA 1155

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Zestaw bardzo fajny, nic bym nie zmmienił poza dodaniem chłodzenia procesora, np SilentiumPC Fera Pro, SilentiumPC Fortis, Xigmatek Gaia, Thermaltake Contac 29 czy Zalman Performa. Poza tym wszystko jest ok - moim zdaniem złożyłeś bardzo dobry i wydajny zestaw.

Link to post
Share on other sites

moim zdaniem złożyłeś bardzo dobry i wydajny zestaw.

 

Zestaw złożył uzytkownik Biafra1987 takze wszelkie uznanie nalezy się jemu ;)

 

Najwazniejsze dla mnie to miec pewnosc ze zestaw jest w 100 % kompatybilny bez tego zapewnienia nie dokonam zakupu..

 

zastanawia mnie tez jedna rzecz czy do tej plyty głownej podejdzie ta karta graficzna..

 

bo karta graficzna ma Typ złącza: PCI-Express 3.0 x16 a na płycie głównej nie ma takiego

niech mnie ktos uswiadomi bo nie znam sie na tym zbytnio..

Edytowane przez cnc55
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...