Skocz do zawartości

Irytujące problemy z PC


Recommended Posts

Witam. Powiem krótko , ten cały mój , teoretycznie dobry PC jest do...bani. Po pierwsze , jak mam 50fps w CoD4 multiplayer co jest żenującym wynikiem. Często , jak podkręcę

procesor, to po kilku dniach , lub nie wiadomo z jakiego powodu zawieszeń systemu(co się równoważy z jego restartem) zamiast , tak jak podkręciłem 3.25Ghz ,znów jest 2.50Ghz. To jest co najmniej denerwujące.Komputer zwiesza mi się zawsze , ilekroć wcisnę kilka razy CTRL albo Shift (w trakcie gry), i to nie jest funkcja pięciokrotnego wciśnięcia tego klawisza , gdyż jest ona wyłączona. Ściągnąłem HDTune 2.55 , zeskanowałem dysk i wszystko ok. Defragmentowałem dysk nie dawno.Stery najnowsze. A , dodam też że zawsze kiedy włączę komputer , monitor gaśnie na moment i z powrotem się włącza.Dodam także , że gdy się włącza win (XP HE) w czasie ładowania , nigdy nie przekracza 2 kresek.Nie mam żadnego antywirusa.Ogólnie mam jakąś manie , np. leciutko(!!!) zgiął mi się jeden element (nie wpływający na jego prawidłowe działanie) Karakoruma, już mnie to męczy , chcę kupić nowy , mam jakąś obsesje.Tak samo irytuje mnie chłodzenie na moich RAM od Ocz , mają kolor wojskowy , co mnie także męczy , tak samo jak zasilacz , obudowa , itp. Weźcie pomóżcie bo padnę.

 

PS. Czemu jak chcę podkręcić do powyżej 3.25 , komp owszem włącza się , ale po chwili restartuje i tak w kółko.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze takie pytanie:

Mam router , do ktorego mam podlaczony kabel. No i jak gram w CoD4 to mam cholernie wysoki ping.Kolo 300 na polskim serwerze. Wszystkie programy torenty itp. wylaczone. Owszem mam w domu 2 laptopy , ale odlaczone od neta. Dodam ze mam prywatnego dostawce, wiec caly blok go tez ma. To ma znaczenie? Predkosc w Netspeed czy jakos tak 2mb.s

Link to post
Share on other sites

I jak tu nie chcieć kupić konsoli...

 

ps. Ja mam e5200 z rewizji M0 , podobno one bardzo dobrze się kręcą. Mogłby mi ktoś krok po kroku powiedzieć jak dobić z nim do co najmniej 3.8Ghz , nie znam się zupełnie na tych napięciach itp.

 

pps. Może Ty Torture? Miałeś przecie e5200 i kręciłeś go :D

Link to post
Share on other sites

normalny ping to <90ms :D

może sprzęt nie wyrabiać gdzieś dalej napisz do admina niech coś z tym zrobi u mnie tak było po napisaniu maila przez 3 dni była poprawa :P

albo zmień ustawienia w configu gdzie to ci nie powiem bo nie grałem w tę gre -na pewno mi nie zadziała :oops:

Link to post
Share on other sites

Arcziemu chodzi o ustawienie na sztywno wartości PCIE w biosie. Co do masy problemów jakie opisałeś (nieco chaotycznie) to chwilowo proponuję, żebyś darował sobie jakiekolwiek OC i doszedł do ładu z restartami, jaki jest sens kręcić jeśli na stockowych wartościach komp nie jest stabilny.

Link to post
Share on other sites

Kolejny problem , otóż odpalam dziś pc , włączam neta , a tu komunikat że moja karta sieciowa MAC jest ... i nie doczytałem bo restart. Ale gdy podpinam ten sam kabel do laptopa , jest internet.Wiec co jest do ***wy nędzy!Opdalam ponownie , i tylko pisze ze nie moze znaleźć adresu.... Format?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...