Skocz do zawartości

Obudowa do 300zł. Którą wybrać.


Recommended Posts

Witam , mam problem z wyborem obudowy.

 

Cena do 300zł.

 

Szukam obudowy , która posiada

 

a) Dobra aranżacja okablowania.

b) Czarne wnętrze.

c) Wyciągane koszę na dyski.

 

Fajnie jakby miała okienko : )

 

 

( Obudowa ma mieć normalny kształt , nie jakiś " Pokemon " ) Coś w stylu obudów , które podałem niżej. )

 

Głównie rozważam nad 2 obudowami , która najbardziej wpadły mi do gustu , mianowicie :

 

1. Fractal Desing Core 3000.

2. Corsair Carbide 300r.

 

Jeśli macie jakieś inne ciekawe propozycję , piszcie , chętnie przemyśle.

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

 

Pozdrawiam , Lucas.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Od siebie polecę Fractala Design Core 3000. Mam go już od jakiegoś czasu i jest na prawdę OK. Wentylatory po skręceniu do 50-60% są w miarę ciche i dość wydajne. Nic się nie grzeje. Trochę denerwuje brak otworu na wtyczkę 4/8-pin, tzn. otwór jest, ale baaaardzo ciasny - bałem się o płytę, którą ledwo co mogłem zamontować - mam dość grube kable. Irytuje mnie także strasznie mocna dioda power. Wieczorem robi się dyskoteka :D Po za tym jest całkiem dobra. Kable można dość dobrze ułożyć. Wygląd super. Grube, solidne blachy, front to jeden wielki filtr przeciwkurzowy. Jak najbardziej polecam, będziesz zadowolony.

Link to post
Share on other sites
http://www.skapiec.pl/site/cat/11/comp/2680966#from35101 - Rewelacyjna obudowa. Wszystko się mieści, nawet duży radiator procesora z wentylatorem 14cm. Sporo miejsca w środku i wszystko dobrze rozplanowane - np. wentylator górny jest z tyłu obudowy, więc wyciąga powietrze z radiatora procka, a nie pośrodku, jak w niektórych innych obudowach, gdzie zabiera powietrze wentylatorowi przed radiatorem procka.
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Tylko czy autor nie napisał, iz kryterium jest cena 300zł? Wydaje mi się, że zarówno Arc jak i Rgnum są sporo droższe. Niemniej jeśli autor może dopłacić (autorze, możesz?) to jest to warte rozważenia i dopłaty.

 

A w cenie do 300zł jest też fajny Xigmatek Midgard II z wyciąganymi koszykami, czarnym wnętrzem, oknem i klasycznym wyglądem.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...