Skocz do zawartości

Corsair wzrost temperatury w obudowie


Recommended Posts

Witam ponownie mam pytanko dość dziwne bo po wymianie zasilacza na nowy Zasilacz Corsair 600W V2 CX drastycznie wzrosła temperatura w obudowie w spoczynku(oglądanie stron www, praca na komputerze)

temperatura w obudowie wynosi o 4 stopnie(i ciągle rośnie) wyżej niż wcześniej przy poprzednim zasilaczu, dodatkowo temp. płyty wzrosła o 5 stopni i cpu o 5 stopni. Dodam też że nieco zdziwił mnie rozmiar wtyczki ATX 24pin nie mogłem jej docisnąć do płyty głównej gdyż jest za duża minimalnie i nie wchodzi do końca na zaczep.

 

Pytanie do Was czy to jest normalne ??

Link to post
Share on other sites

1. otwarty bok cpu spadło o 4 stopnie, M/B spadło o 4 stopnie, temp. w obudowie o 3 stopnie większa (temperatura ciągle waha się o te 4 stopnie[być może dlatego że oglądałem 1 filmik na YouTube])...

2. tak ta sama temp. otoczenia :P

3. nic nie kręciłem :D

 

nie mów że zła obudowa :P

Edytowane przez xAlucarDx
Link to post
Share on other sites

Hmmm...Może po prostu jej wentylacja przy obecnym zasilaczu jest słabsza bo wentylator z zasilacza wolniej pracuje?

 

Być może masz racje ale w poprzednim zasilaczu Alien Factory model 12/R550, 550W jak i w Corsair 600W V2 CX(automatyczna regulacja obrotów wentylatorów, ciekawe czy AFactory też tak było...) średnice wentylatora wynosi 12cm.

 

Hmmm.. te wydatki na ten komputer ciągle rosną( a miało być tak pięknie 8) ) ... :P

Edytowane przez xAlucarDx
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...