Skocz do zawartości

Dekoder - do podłączenia telewizji cyfrowej.


Recommended Posts

Witajcie.

 

Już w przyszłym roku rusza telewizja cyfrowa..

 

A nasze stare telewizory nie są do tego przystosowane.

 

Nie chcę wymieniać telewizora, tylko dokupić dekoder.

 

Co możecie polecić do 100PLN ?

 

Znajdzie się coś w tej cenie dobrego ?

 

Szukam kilku sztuk (ja, wujek, babcia itd) chcielibyśmy to u siebie zamontować.

 

Jestem zielony w tym temacie, więc prosiłbym o obszerniejsze wypowiedzi dlaczego ten a nie inny.

 

Pozdrawiam,

Martin

Link to post
Share on other sites

To może inaczej sformułuję swoje pytanie:

 

co możecie polecić mającego dobry stosunek cena/jakość?

 

bo nie chodzi o to by kupić tani szajs..

 

bo jest powiedzenie: KTO KUPUJE TANIO, KUPUJE DWA RAZY.

 

i tej zasady się w życiu trzymam.

 

wolę dołożyć i kupić coś porządnego niż później żałować...

Link to post
Share on other sites

jeżeli wg. ciebie telewizja cyfrowa rusza dopiero w przyszłym roku- to zapytaj w przyszłym roku..po co ci teraz tuner?nawiasem mówiąc ja DVB-T mam już trochę czasu:)- być może w przyszłym roku zlikwidują analog , ale DVB-T ruszyła już dawno temu..bezsensem jest teraz polecanie czegokolwiek , skoro masz zamiar kupić w przyszłym roku- ceny zapewne będą jeszcze niższe , kupić tanio nie znaczy źle ..a jak się trzymasz zasady którą podałeś to zmień telewizor na nowoczesny- nie będziesz musiał kupować tunera, ktory może przekroczyć wartość twojego telewizora.

Link to post
Share on other sites

chcemy kupić już teraz ten dekoder żeby już teraz móc odbierać telewizję cyfrową.

 

wiem, że ona już jest. gdzieś wyczytałem że w przyszłym roku tylko cyfrowa telewizja będzie. analog podobno zniknie.

 

dlatego pytam o ten dekoder już teraz.

Link to post
Share on other sites

Ferguson Ariva t65 mini, lub normalny model jak chcesz mieć skrzynkę z wyświetlaczem pod telewizorem czyli Ferguson Ariva t65. W jakichś 150 z przesyłką powinieneś się zmieścić jak kupisz na allegro. W tradycyjnych sklepach mini chodzi około 160 wersja box około 180 złotych

 

Edytowane przez lukasz_r128
Link to post
Share on other sites

Polecam HD-90. Mam dwa. Jeden kupiłem za 103zł a drugi za 110zł. Mały, prosty, posiada parę bajerów jak każdy tzn. USB z odtwarzaniem różnego typu plików, nagrywanie na pendrive bez konieczności tracenia danych znajdujących się na nim. Nagrany plik bez problemu obejrzysz na kompie. Ja polecam. W tej cenie nie ma nic lepszego.

Link to post
Share on other sites

 

pzilk

 

no dość ciekawa propozycja

 

myślę że i u wujka i u babci się to sprawdzi, bo często idę do nich fotki pokazywać/oglądać itd. nie będę musiał zabierać ze sobą sprzętu tylko pendrive.

 

 

 

Czy ktoś jeszcze ma jakieś propozycje?

Link to post
Share on other sites

ja nie mam żadnego problemu z zacinaniem czy też gubieniem obrazu. Kupiłem również babci taki i jest zadowolona. Dużą zaleta w hd-90 jest to że przełączanie programów i głośność masz na "krzyżu" a nie na klawiszach nad nim. Starszym osobą trudno jest przerzucać kanały małymi klawiszami umieszczonymi w nie intuicyjnym miejscu. Piloty są tak robione że główne centrum pracy to krzyż na środku. Jak dla mnie to najważniejsza zaleta jeśli chodzi o pilot dla starszych osób. Tak czy siak to Ty musisz wybrać. Ja polecam bo mam i jestem zadowolony. jedyny minus jak na razie to że na pilocie nie ma przycisku do powrotu na ostatni kanał.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...