Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich na forum.

Mam prosbę do kolegów aby pomogli rozwikłac mi problem zwiazany z zasilaczem ,który nie dostarcza mi mocy potrzebnej do obsługi mojego PC. Zestaw ten to:

Procesor AMD Phenom II 980 BE 3.7 GHz

Plyta glowna Asus M4A89TD PRO/USB3

Karta graficzna Geforce GTX 560 TI

Ram 8GB of Corsair Dominator GT 7-7-7-20 1T 1600 MHz BEMP

Chłodzenie procesora Corsair Hydro H70 CPU Cooler

 

Dyski WD 500GB sata

Seagate Baracuda 400 GB Sata

OCZ Vertex 2 120 GB SSD

 

Combo Pioneer DVR-112DBK CD/DVD-writer

 

Zasilacz

Ezcool PS-1000-700w (zakupiony w 2007).

 

Zasilacz podczas grania nie wyrabia i wylacza mi zestaw, podczas normalnej i bezstresowej pracy jest ok. Ponowne wlaczenie PC jest możliwe po wyjeciu wtyczki zasilacza na ok 20s. i ponownym włączeniu. Po probie zrobienia testu programem OCCT zasilacz przy starcie testu rozlacza Pc. W zwiazku z powyzszym rozpoczalem poszukiwania zasilacza. Nie ukrywam ze cena gra role,wiec pytanie jakiej mocy zasilacz zaspokoji pobor mocy w moim zestawie? Myslalem o tym zasilaczu Corsair CX 600W, czy to dobry pomysł i czy wystarczy mocy aby obsluzyc mojego PC?

Link to post
Share on other sites

w tej cenie możesz dostać znacznie lepsze PSU, choćby podany XFX

do tego zestawu sugerowałbym następujące modele:

w pełni modularny OCZ ZT 550

modularny Seasonic M12II 520

niemodularny Antek HCG 520 lub XFX 550

 

a jakbyś mógł podciągnąć trochę budżet i chciał mieć sprzęt z naprawdę najwyższej półki to rozejrzyj się za X-560 Seasonic'a

Link to post
Share on other sites

No to ostatnie pytanie, wyboru chcialbym dokonac pomiedzy Corsair CX600W a 550W XFX Pro Series ATX PSU . Co waszym zdaniem byłoby bardziej wydajniejsze? Przy XFX znalazłem taka specyfikacje : Single, high power +12V rail (up to 120A). Czy to mozliwe? Bo jesli tak to do Gamingu ten zasilacz jest idealny....Co wy na to?

Link to post
Share on other sites

No to ostatnie pytanie, wyboru chcialbym dokonac pomiedzy Corsair CX600W a 550W XFX Pro Series ATX PSU . Co waszym zdaniem byłoby bardziej wydajniejsze? Przy XFX znalazłem taka specyfikacje : Single, high power +12V rail (up to 120A). Czy to mozliwe? Bo jesli tak to do Gamingu ten zasilacz jest idealny....Co wy na to?

 

Żeś sie uparł na tego korsarza to stara konstrukcja jeszcze nie modularna ;) W tej cenie jedne z najlepszych rozwiązań to OCZ ZT full modular poupychasz se kabeli jak chcesz i gdzie chcesz .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...