Skocz do zawartości

Recommended Posts

1. Witam tak jak w opisie szukam dobrego i taniego zasilacza do tych podzespołów z góry dziękuje za wszelkie rady i propozycje:

- 4x wentylator 12v 0,11A,

- wyświetlacz LCD do obudowy (pomiar temp. regulacja wentylacji) zasilany molex 4 pin,

Pamięć - 2x Geli DDR3 4GB 1600Hz CL11 Dragon Ram,

Procesor - AMD Phenom II x4 965 (planuje OC),

Płyta główna - ASRock 970 Pro3,

Karta graficzna - GeForce GTX OC(fabrycznie MSI) 8800 (planuje OC)(2xPCI-E),

Dysk - Seagate Barracuda 72200 SATA 3 500GB,

 

2. Do procesora jaki chłodzenie doradzacie ciche, tanie i pod OC?

Link to post
Share on other sites

Idąc juz przyszłościowo to corsair 600w v2 cx http://allegro.pl/zasilacz-corsair-600w-v2-cx-mocny-pfc-80-zabrze-i2592610900.html bodajże 2 linie mają 40A

No tak ale chyba 2 kart pod ten zasilacz nie da rady podpiąć(radeony bo płyta pod crossfire), pytanie jeszcze do Ciebie czy jak kupie 600w to będę płacić większe rachunki czy pobiera prąd ekonomicznie pod potrzebę pc??

Link to post
Share on other sites

Zestaw pobiera sobie tyle energii elektrycznej na ile ma zapotrzebowanie. Rachunki za prąd przy Twoim zestawie będą takie same jak przed zmianą zasilacza. Jeżeli w grę wchodzi OC, tej energii komputer będzie potrzebował więcej.

Edytowane przez gorgrid
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

brak odpinanych kabli mi nie przeszkadza czytałem o ocz CoreXstream 500W ale często spotykam się na forach z problemem typu wysiadły korki - spalony zasilacz i tym podobnych

Pierwsze słyszę o takim przypadku tego zasilacza.

Co do chłodzenia to może to

http://www.morele.net/silentiumpc-fortis-he1225-lga-775-1155-1156-1366-oraz-amd-754-939-940-am2-am2-am3-am3-fm1-309589/

 

Ps. tylko nie wiem czy się zmieści :P bo nie podałeś obudowy.

Edytowane przez krzysiek098
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...