Skocz do zawartości

Blue Screen po instalacji oprogramowania modemu


Recommended Posts

Odpalam instalator sterowników do modemu, od TP z przed 3 lat, działał na XP, działał na 7048 i 7100 to czemu miałby nie działać na finalnym buildzie? A jednak, lipa. Nie działa nie wykrywa w ogóle modemu. Więc postanowiłem ściągnąć stery ze strony TP najnowsze do Visty - niestety przy ekranie logowania następuje bluescreen, jedynym wyjściem jest odłączenie modemu na ten modem i podłączenia o ponownie po zalogowaniu. Nie mam pojęcia co zrobić ;)

 

Treść bluescreena:

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: BlueScreen

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.256.48

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

 

Dodatkowe informacje o problemie:

BCCode: a

BCP1: 0000000000E30EC0

BCP2: 0000000000000002

BCP3: 0000000000000001

BCP4: FFFFF80002E16E53

OS Version: 6_1_7600

Service Pack: 0_0

Product: 256_1

 

Pliki pomagające opisać problem:

C:\Windows\Minidump\112009-23010-01.dmp

C:\Users\Maciek\AppData\Local\Temp\WER-61729-0.sysdata.xml

 

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:

http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid= ... cid=0x0415

 

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:

C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt

Oficjalnych driverów do W7 nie ma, te do Visty kiszą kompa - pytanie co robić? :)

Link to post
Share on other sites

Więc tak powiem, że próbowałem sterów od Neo na Vistę i jest blue screen, próbowałem jakiś tam innych w ogóle nie widzą modemu przy próbie utworzenia połączenia, nie wiem co dalej robić :)

 

http://www.microsoft.com/poland/oem/oem ... trada.aspx - też są blue creeny,

 

Co do postu wyżej chodzi o to, że jakaś tam usługa odpala się za szybko. Ale wyczaiłem że można opóźnić usługę:

@echo off

ping localhost -n 30 > nul

net start st330service

Ale to lekka kpina, chciałbym gotowe stery które załatwią sprawę chyba jednak takich nie ma a TP nie poczuwa się do niczego pomimo miesięcznego istnienia Win 7 na rynku ;)

 

Ludzie pisali, że im działa, owszem na buildach wcześniejszych, ale na finalnym 7600 RTM jest kiszka.

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś rozwiązał ten problem ? Dark Forest ty masz modem ZTE ZXDSL 852 ?Ja mam to samo.Mam neostrade ,modem ZTE ZXDSL 852 i Windows 7.Wszystko dobrze działa na XP jednak na 7 albo mam "Niebieski ekran" lub Windows się całkowicie zawiesza (nawet myszka nie działa) . Proszę o pomoc !

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...