Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

 

zamierzam kupić dziewczynie tablet (choć sam pewnie też będę go trochę używał). Rozważam jeden z trzech:

 

1. http://www.komputron...let_S_16GB.html

2. http://www.komputron..._32GB_blue.html

3. http://www.komputron.../Tablety/_.html

 

Który z nich polecacie najbardziej i dlaczego?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Te 3 tablety bardzo się od siebie różnią.

Zależy co miałoby się na nim robić.

Ja bym brał transformer'a, ma najlepszy aparat i znacznie lepszy procesor, 2x więcej pamięci, większy ekran od sony.

Natomiast matryca, system, rozdzielczość, gwarancja, są takie same.

Edytowane przez Rocik
Link to post
Share on other sites

Pod wieloma względami ten iPad 2 jest lepszy od ww. urządzeń.

A do autora, przy tym budżecie dorzuciłbym te 300zł i zrobił miły prezent kobiecie w postaci nowego iPada (aka "3"), Ten ekran zakrzywia czasoprzestrzeń. Po kilkunastominutowej zabawie nowym iPadem w każdym innym tablecie z rozdzielczością 1280x800 widzidz pikselozę.

Link to post
Share on other sites

Flash się kończy, nawet robocik go już nie wspiera (czytaj, że na nowym urządzeniu go nie zainstalujesz (no chyba, że znajdziesz APK w internecie) a po update'cie do JB będzie ostateczny kill).

Teraz HTML5 jest promowany i dobrze.

Link to post
Share on other sites

iPad 3 16Gb ktory kosztuje 2000zł, czyli 300-400zł więcej od asusa nie ma po pierwsze 3G, za które trzeba do płacąc spore kwoty.

Po za tym ma tragiczny procesor (nawet jezeli iOS lepiej działa). Po za rozdzielczością nie ma żadnego racjonalnego powodu by go kupić.

Link to post
Share on other sites

Piszesz, że iPad nie ma 3G a czy któreś z ww. urządzeń ma? Nie.

A sam procesor w iPadzie jest lepszy od Tegry 2 w Sony i taki sam jak w Samsungu przy nieporównywalnie mocniejszym GPU. A iOS jest w większości akcelerowany przez GPU (tu zielony robocik jest dopiero w powijakach). Działanie Tegry 3 na Transformerze też pozostawia sporo do życzenia.

Link to post
Share on other sites

Pokaż ją w Google Play, chętnie zobaczę.

 

No mam przecież sgs II z Oryginalnym ICS od samsunga i mam to w google play : O

no chyba że się coś ostro zmieniło i nie wiem.

 

@up dobry wybór

Generalnie teraz to tylko: Transformer / Nexus Tab / Ipad (I z tych rodzin są najlepsze moim zdaniem)

Link to post
Share on other sites

no chyba że się coś ostro zmieniło i nie wiem.

Najwidoczniej. Adobe usunęło z Google Play Flash Playera i na nowe urządzenia (lub po wipe'ie) nie ma możliwości jego pobrania z GP.

play.google.com/store/apps/developer?id=Adobe+Systems

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...