Skocz do zawartości

hd7870 czy hd7950 i od jakiego producenta ?


Recommended Posts

Witam udało mi się sprzedać mojego hd6870 i teraz będę musiał kupić nową kartę graficzną i zastanawiam się którą wybrać i od jakiego producenta. Ogólnie byłem już zdecydowany na hd7870 ale zacząłem się zastanawiać czy nie lepiej dopłacić 200zł i mieć o model wyższą karte z 3Gb pamięci vram. I jeszcze nie jestem pewny co do producenta bo ogólnie byłem zdecydowany na Gigabyte ponieważ mój hd6870 posiada to chłodzenie i ogólnie jestem z niego zadowolony lecz to niebieskie PCB średnio mi pasuje do czarno białego wystroju w środku mojej budy :P Ogólnie zastanawiałem się też nad Sapphire ponieważ ich chłodzenia także ma bardzo dobre opinie niestety też ten sam kolor PCB może da się kupić jakiś backplate ? Jeżeli bym kupował hd7950 to na 90% od Gigabyte ponieważ jest najtańsze a inne modele są o 100-200zł droższe a aż tyle nie chce wydawać :P A więc jak myślicie hd7870 czy hd7950 i od którego producenta najlepiej wziąć ?

Link to post
Share on other sites

Ja mam radeona 7870 z chłodzeniem saphire i jest to jedne z najlepszych chłodzeń na rynku , natomiast jeśli chodzi o kartę to radek 7870 jest bardzo fajny i to w cenie poniżej 1 tyś ale ja jednak gdy bym miał jeszcze raz kupować to wybrał bym bym radeona 7950 bardzo niewielka różnica w cenie a wydajność sporo wyższa po oc bez problemu wyprzedza radka 7970 na stock ale koniecznie z chłodzeniem saphire miałem wiele kart z rożnymi chłodzeniami np msi twin froz 3 , [gigabyte wind force 3 prawie tak samo dobre ] ale jednak saphire najlepsze mega wydajne a przy tym niewiarygodnie ciche. Polecam

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...