Skocz do zawartości

Podziękowania


Recommended Posts

Witam

Skoro można tu walnąć temat offtop to pomyślałem, że to jest dobre miejsce na podziękowania.

Otóż ostatnio kupiłem sobie komputer jakiś tydzień temu i nie poradziłbym sobie w doborze bebechów, gdyby nie użytkownicy forum. Dlatego chciałbym bardzo podziękować użytkownikom, którzy choć trochę mi pomogli. Komputer działa złożyłem samodzielnie z ojcem i działał za pierwszym razem, co dla mnie jest wielkim osiągnięciem, bo pierwszy raz składałem Peceta (co jak mi się zdawało nie jest takie straszne).

 

Oto tematy, w których pomogło mi forum:

 

W złożeniu podzespołów: http://forum.benchmark.pl/topic/55726-czy-wszystko-do-siebie-pasuje/?do=findComment&comment=657590

 

i w przekonaniu mnie, że warto samemu złożyć peceta: http://forum.benchmark.pl/topic/55644-kupno-procka/?do=findComment&comment=656056

 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim osobom, które podały mi pomocną dłoń.

Jesteście najlepszym forum komputerowym w Polsce. (Serio)

Link to post
Share on other sites

Osobiście nie udzielałem się w Twoim temacie o tworzeniu PC'ta :)

 

Jednak sam fakt, że wróciłeś i podziękowałeś oznacza, że jednak warto pomagać :)

 

PS.

samoloty 01 wrzenia 2012

Super robota!!! Przekonaliście mnie do składaka, kupię właśnie podzespoły i sobie sam złożę, bo umiem. Mega thx.

 

Twój komentarz w sondzie? :P

Link to post
Share on other sites

Nie, to nie mój komentarz :) Mój to raczej był: O w sumie to macie rację sam se złożę.

 

I się sprawdziło, zaraz po rozpakowaniu komponentów z pudełek (dosłownie jakbym rozpakowywał prezenty na święta :) ) i macaniu wszystkiego, nadszedł czas na składanie.

Składanie było najciekawsze i najbardziej emocjonujący moment to ten, w którym złożyłeś wszystko i naciskasz przycisk włączenia. Tak mi serce buchało (czy zadziała? czy nic się nie spali? :D ) no i jak się włączył to mówię: połowa sukcesu za nami.

Emocje jak na bandżi ale warto było.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...