Skocz do zawartości

Recommended Posts

To nie będę malował ;) Ale za chwilę będę malował ramkę napędu, samą tackę zostawiam czarną.

EDIT:

Ramkę napędu jednak jutro będę malował :)

 

No i jest :) Oto fotki ;)

Napęd- myślę, że wiele lepiej niż czarny tutaj pasuje.

http://images48.fotosik.pl/412/d335553d27f49202.jpg

 

http://images47.fotosik.pl/1555/baff7679e3438d62.jpg

 

Sorrki za drobne skazy w postaci trochę poszarpanych boków na górze ;) Wszystko dokładnie wyczyszczę. Jednakże co myślicie o samym pomyśle i jego wykonaniu?

Czekam na opinie ;)

Edytowane przez YuroGT
Link to post
Share on other sites

Ten wentylator na dole obudowy , bardzo fajnie wygląda , natomiast siatkowy przód lepiej by wyglądał w oryginale , czyli czarnym , ale o gustach się nie dyskutuje %-) , dobrze Ci idzie malowanie , w przyszłości będziesz lakiernikiem :banan:

Link to post
Share on other sites

No widzisz Lucas, akurat mi właśnie takie czerwone siatki się spodobały :) Co do szufladki to wiem, w późniejszym czasie pomaluję na czarno. A przy okazji pewnie też ramki wentyli. Dziękuję za miłe słowe dotyczące mojego malowania ;) Tak po prawdzie to moje pierwsze „poważne” malowanie :D Teraz nie wiem czy dać sobie spokój już z malowaniem obudowy czy może coś jeszcze malować.

Link to post
Share on other sites

Jak na moje tak sobie wyglada ta siatka, ale kwestia gustu, od siebie bym polecal dac na tyl na gore 200 lub 230 od bitfenixa (230 z montazem na 200) ten bitfenix jest przekozacki ale nie najlezy do najtanszych ale sa różne wersje ja chcialem dac specter pro do swojego haf-a 922 ale czekam na storm strykera :)

 

O i na tej podstawce u góry żeby nie była tak łyso pomarańczowa warto by dać jakiś czarny wzorek, tribal czy moze te logo od cmstorm :)

Link to post
Share on other sites

A no, wentylek porządny:) Jednak zabawę ze światłem zostawiam na później, na koniec.Być może zainwestuję w katody albo taśmy ledowe.Wentyli więcej na razie nie potrzebuję ;) A co do podstawki też myślałem nad tribalem, tylko jak nie wyjdzie to kicha :/ a szablon z czegoś zrobić trzeba :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kurcze druknij jakis z neta na ciut sztywniejszej kartce, daj komus z zdolnosciami artystycznymi niech wytnie zonie dziecku ^^ siostrze sąsiadce :P

 

Co do wentyli to możesz wymienić niekoniecznie dokladac, po kosztach mozna kupic cm-a 200 tez powinna tam fajnie wygladac, szkoda ze w tych haf-ach nie ma opcji dania 2x 120 na przód wtedy ta 200 mozesz dac na tyl

Link to post
Share on other sites

Próbowałem już na kartce z bloku technicznego, ale i tak farba przenika, Sam potrafię wyciąć, wystarczył nożyk do tapet i już. Jak to nie ma takiej opcji? Jest ;) 2x120 albo 200 na przodzie,góra to samo :) Nie wiem czy przeglądałeś, ale na boku mam już dwa tribale. Tu fotka:

http://images50.fotosik.pl/1654/76f76d09b2f72652.jpg

Edytowane przez YuroGT
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wiem widzialem, hmm jak rozbieralem przód swojego 922 to nie dostrzeglem tam montazu na 2x120 chyba ze 922 tego nie ma :) góra to wiem że ma :)

 

No to wprawiony warto spróbować zawsze zostaje rozpuch i malujemy od nowa :)

 

ja chcialem swojego robic na bialo, ale trafila sie bardzo tanio okazja kupic cm storm strykera i :) poszło

Link to post
Share on other sites

Na pewno mam na przodzie możliwość 2x120mm ;) Mi się podobają obecne czerwone wentyle, nie chcę podświetlanych. Jak mówiłem, prędzej w środku zamontuję katody, myślałem też nad zrobieniem zawiasów do panelu bocznego :) A ten tribal...hmm...na pewno pomysł dobry, ale jak z malowaniem-zobaczymy. Teraz prawdopodobnie będą oploty. I tu już mam prośbę, może ktoś wypisać ile trzeba tych oplotów i jaka ich grubość? Zasiladło OCZ SXS2 600W. Kable do oplatania to na pewno- 2x6pin(+2), kable CPU, 24PIN, SATA, kable panelu przedniego i od wentylatorów. Planowane oploty to http://www.darmacz.pl/index.php?main_page=product_info&cPath=13_43_396&products_id=500

Mam nadzieję, że ktoś mnie zrozumiał :D

Link to post
Share on other sites

To albo zrobisz przedłużki sam lub je zamówisz można od darmacza i s... cos tam zapomnialem :P, ale bardziej polecaja darmacza.

 

Albo, ja mam taki pomysl tylko musze jeszcze go przemyśleć, rozebrać kable od zasilacza od konca włożyć oplot a przy wylocie z zasilacza dac termokurcz, tylkożeby to miało ręce i nogi to chcialbym termokurcz na wiazki pojedyncze i zlapac je termokurczem lekko wsunientym w zasilacz, ale na ten temat warto podebatowac z jacekgothik.

 

Ja jak będę się przymierzał do robienia przedłużek lub tego co mowie wyzej to będę napewno szukał kogoś do zakupu hurtowego, jak rozmawiałem z gościem u siebie na volumenie to sprawa ma sie tak, kabel jedno żyłowy awg 12, z metra kosztuje 2zł a jak kupisz szpule u niego 100m to koszty wynosi 140zł :) więc 60gr na metrze mniej, a i tak kabla trzeba dosc konkretnie na zrobienie samej przedłużki 24pin potrzeba 7,5m kabla :)

 

(chyba ze cos zle licze)

Link to post
Share on other sites

No ja powiem ta, że fajny ale jakbys mnie słuchał to by był lepszy :) Tego hafa na sraczkowaty i by był git ;) Ale ty niee ! ... wiesz co ja sie tu produkuje a ty mi takie numery odwalasz!! Ja jestem najlepszy i wgl a ten haf tylko zawalisty! Ha zatkało... a tam na górze bys mógł jakiegos pulika malnąć a nie takie cos.. co to wgl jest ... Sraciłem siły na pisanie juz :( żegnam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...