Skocz do zawartości

Słaba wydajność po zmienia GPU


Recommended Posts

Witam. Moj problem polega na tym, ze kupilem nowa karte graficzne i mam mniej fps. Grafa jest wydajniejsza od poprzedniej nowa to HD6770 a stara to 9600GT. I tu moje pytnie co jets ustawilem w Catalyst all pod fps tak jak w panelu nvidi mialem i nic. FPS w cod4 skacza o 80 do 250 moze mi to ktos wyjasnic??

PC:

Q8200

G31M-S2L

2GB RAMU DDR2 800hz

Chieftec APS 405w

Sterowniki pobralem ze strony AMD najnowsze 12.8

Link to post
Share on other sites

Jak przesiadałeś się z GF'a na Radka, to sterowniki należało usunąć za pomocą Driver Sweeper. Teraz też możesz go użyć.

Później pobierz CCleaner, przeczyść rejestr i dopiero instaluj sterowniki od AMD.

Link to post
Share on other sites

Jak przesiadałeś się z GF'a na Radka, to sterowniki należało usunąć za pomocą Driver Sweeper. Teraz też możesz go użyć.

Później pobierz CCleaner, przeczyść rejestr i dopiero instaluj sterowniki od AMD.

 

Przeczyscilem swepperem, i pozniej format byl jeszcze i dalej nic..
Link to post
Share on other sites

Nie ośmieszaj się chłopie. Tą grafikę pociągnie nawet najsłabszy c2d@1.8 Ghz.

A Q8200, może demonem prędkości nie jest, ale daje radę.Schody zaczynałby się przy kratach pokroju HD6850 wzwyż .

 

Spróbuj zainsalować sterowniki o oznaczeniu 12.6 , albo 12.4. Może to pomoże.

Edytowane przez kross21
Link to post
Share on other sites

1)być może zasilacz nie dostarcza dosyć mocy i karta nie rozwija w pełni skrzydeł(potrzebujesz 330w(288W na linii 12V)

2)podaj obciążenie GPU I CPU podczas testu oraz ich temperaturę

3)Wyczyść komputer

Link to post
Share on other sites

Nawet nie ma o czym mówić wież lub nie twój procek bez oc jest bardzo słaby w aplikacjach nie wykorzystujących więcej niż 2 rdzenie nie rozumiem dlaczego sam nie sprawdzisz i go po prostu nie podkręcisz na te 3 ,0ghz

Na boxowym mam go podkrecic na 3,0GHz? Niezbyt znam sie na tym i nie chcialbym cos spie...

Jak mam podac ci obciazenie przez OCCT czy zwykly screen z menadzera zadan??

Link to post
Share on other sites

Tak to najprawdopodobniej tego wina, ja kiedyś jak czyściłem PC za czasów gdy miałem C2D, zapomniałem podpiąć wentylator od chłodzenia CPU, włączyłem gierke pograłem 20sec i taki, ściny patrze tempy i... Podpiąłem wentylator i wszystko w normie

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Jak na razie to Ty z siebie robisz pajaca.

Oj Panie - ogranicza ludziom. Czytaj:

http://forum.benchmark.pl/topic/46937-kilka-pytan-odnosnie-zestawu-komputerowego/

podałbym tego więcej ale nie będę linkował do podobnych przypadków z konkurencyjnych for.

I jeszcze to -

Nawet nie ma o czym mówić wież lub nie twój procek bez oc jest bardzo słaby w aplikacjach nie wykorzystujących więcej niż 2 rdzenie nie rozumiem dlaczego sam nie sprawdzisz i go po prostu nie podkręcisz na te 3 ,0ghz

Pozdrawiam. Z mojej strony w tym temacie EOT bo i tak wiecie lepiej :P
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...