Skocz do zawartości

TV 32 LCD lub LED problem z wyborem


Recommended Posts

witam szukam jakis w miare dobry tv 32 cale lcd lub led chodz ledowe sa chyba lepsze i koniecznie full hd , usb i zeby pasowala enka cena tak do 1400 1500 najlepiej jakby ktos podal jakies linki do ciekawych modeli z allegro albo z innych zrodel

ostatnio znalazlem 4 ciekawe modele (oczywiscie ciekawe dla mnie chodz sie nie znam )

1 LED Samsung UE32EH5000

2

PHILIPS 32PFL7684H

 

3

PFL4606 PHILIPS

 

4

LCD SHARP

32SH340E

 

zastosowanie glownie do ogladania tv i filmow hd dlatego tez usb jest bardzo waznym punktem

Edytowane przez Perkoz12
Link to post
Share on other sites

Witam.

http://www.mediaexpert.pl/katalog/telewizory-led/tv-led-samsung-ue32eh5300-ue32eh5300wxxh,18195.html

Polecam ten model w cenie do 1500zł.

Zerknij sobie na ten temat: http://forum.benchmark.pl/topic/57313-nieduzy-telewizor-z-dekoderem/

Tam napisałem troszkę więcej i masz linki do specyfikacji tego TV.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

a jaka jest roznica miedzy tymi 2

 

SAMSUNG UE32EH5000

 

a

UE32EH5300 bo roznica w cenie niby nie duza ale zawsze jest a nie zawsze jest warto doplacac za troche wyzszy model jak nic wiecej nie oferuje a ja na swoje oko roznic raczej nie widze

 

LG LED 32LE4500 i jeszcze jak wyglada ten na tle tych samsungow powyzszych ?

Edytowane przez Perkoz12
Link to post
Share on other sites

LG - nie polecam,za dużo osób się skarży na tę firmę i nie tylko w tv.Co do reszty w tej kwocie obojętnie jaką firmę wybierzesz (LCD).Na temat LED sięgnij szczegółowych informacji a dowiesz się czy są takie dobre 8) Możesz się zastanowić nad Plazmą -przoduje Panasonic.

 

Temat USB : tu musisz nagrać pare materiałów na pena i sam sprawdzić który lepiej sobie radzi z odczytem i płynnością.U mnie w philipsie trochę kuleje usb zaś u samsunga trochę lepiej sobie radził za sprawą lepszych procesorów,nie wiem jak teraz ale musisz sprawdzić.

Link to post
Share on other sites

co do LG jakos nie mam osobiscie zlych odczuc bo mam monitor led lg a wczesniej mialem lcd i widac zauwazalna roznice w jakosci miedzi lcd a led wiec bardziej jadnak bym sie sklanial ku ledowi i jak na ten czas to te 2 samsungi wygladaja na najpowazniejszych kandydatow byc moze dlatego ze brak innych :P ale poczekamy moze jeszcze ktos cos zaproponuje

Link to post
Share on other sites

a jaka jest roznica miedzy tymi 2 SAMSUNG UE32EH5000 a UE32EH5300 bo roznica w cenie niby nie duza ale zawsze jest a nie zawsze jest warto doplacac za troche wyzszy model jak nic wiecej nie oferuje a ja na swoje oko roznic raczej nie widze

- jedno wejście HDMI więcej

- jedno wejście USB więcej

- wejście ethernet

- 100Hz

- Smart TV czyli: Skype ready , przeglądarka, Samsung Apps, Social TV itp.

Link to post
Share on other sites

Po porstu do sportu (dynamicznych scen) jest plazma i odświeżanie nie ma wiele do tego ;) Jeśli ktoś jest zdecydowany na LEDa to czy będzie 60, 100 czy 600 Hz... wiele nie zmieni, wszak piłka nożna i tak lepiej wypadnie na plazmie.

 

(Noga to szczególny sport, gdzie mamy biała piłkę i zieloną murawę - bardzo ładnie widać wówczas smużenie na LCDkach.)

Link to post
Share on other sites

Co do plazmy LG to ona ma rozdziałkę 1024x768 a Ty chciałeś Full tak? Zresztą jak powie Ci większość jeżeli plazma to jedynie Panasonic. Wcześniej chciałeś 32" teraz dajesz propozycję z TV 42" także określ dokładniej swoje wymagania bo tak będziemy skakać po modelach i za bardzo nic z tego nie wyniknie.

no tak by bylo najlepiej ja nie szukam jakiego cuda za nie wiadomo ile poprostu taki sredni zeby normalnie szlo poogladac w hd bo ani nie gram na konsolach ani neta nie bede podlaczal wiec rozne wodotrysku typu internet i inne funkcje z tym zwiazane sa zbedne

Jeżeli nie interesują Cię bajery i nie chcesz za nie dopłacać to Samsung UE32EH5000 powinien Cię usatysfakcjonować - jeżeli mowa o TV 32". Pewnie zdajesz sobie sprawę, że i tak będziesz musiał w sklepie zerknąć na kilka proponowanych tu modeli aby wybrać ten, który ma najlepszy według Ciebie obraz, bo to co odpowiada innej osobie wcale nie musi odpowiadać Tobie. Edytowane przez MekPrzemasMek
Link to post
Share on other sites

Dokładnie,Samek 5000 w LEDzie, 32 cale za 1300zł, 40W poboru prądu. "Zwykły" telewizor.

 

A jak byś chciał coś z dobrym obrazem to

Panasonic P42X50 (HDready)

Panasonic P42ST50 (FullHD, 3D)

bądź ze starszych

Panasonic P42S20/P42S30

Link to post
Share on other sites

panasonic cena 2 x przekracza budzet xD i plama tez juz doczytalem ze rodzielczosci niskie wiec samo to juz mnie od nich odciagnelo i chyba wybralem juz jeden sensowny model przynajmniej tak mi sie wydaje ze bedzie odpowiedni bo myslalem nad takimi w 37 i 42 calach ale 42 moglbybyc za duzy jak na pokoj wiec zostal 37 zobaczymy jak sie bedzie sprawowal PHILIPS 37 PFL3007H ten model

Link to post
Share on other sites

Jeżeli rozpatrujemy kwestię telewizorów LCD to zbyt dużego pola manewru to nie masz (kwota) i to chyba jedyny TV jaki rzuca się w oczy. W podobnej a nawet niższej cenie jest jeszcze Samsung LE40D503 z tym, że ze startu nie można oglądać filmów z USB ale wiem, że jest możliwość odblokowania instalując soft z jakiegoś modelu LED. Ja raczej bym się w to nie pakował bo można zepsuć TV lub utracić gwarancję. Także jedyną i najrozsądniejszą opcją (jeżeli szukamy LCD) dla Ciebie będzie ten TV, który wybrałeś.

Link to post
Share on other sites

Panasonica powinieneś dostać za mniej niż 2000zł, więc... ;)

 

Co do rozdzielczości to mit. Masz serie X i C, które specjalnie mają "tylko" HDready, ponieważ w pewnych przypadkach TV o tej rozdzielczości wypada lepiej (jak np telewizja "HD"). Aby na 42 calach ?zobaczyć fullHD" musisz usiąść 1,5 - 1,8 metra od ekranu. Wiedziałeś? ;)

 

Serie S, G i wyżej mają pełne fullHD (nawet pełniejsze niż LCD z racji większej rozdzielczości obrazu ruchomego). Powinieneś znaleźć S zaledwie nieco przekraczającą budżet.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...