Skocz do zawartości

PC w granicach 600-800 zł


Recommended Posts

Cześć wszystkim, potrzebny mi drugi, nie drogi PC w cenie 600-800/900 zł, może wyjść troszkę poza granicę podanej ceny, ale wolałbym żeby nie za bardzo. :>Tak więc potrzebuje komputer, żeby pograć w niezbyt wymagające gry, posiedzieć swobodnie na necie i oglądać filmy. Nie robię raczej skomplikowanych operacji na komputerach, więc myślę że taki mi starczy.I jeszcze pytanko, jakie gry by mi mogły pójść na zestawie za taką cenę? Nawet na minimalnych, byleby się miło grało. Proszę o propozycje, mogą być też gotowce - które na prawdę mogą być dobre - bo nie każdy jest przecież taki okropny ;>Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez cnnew
Link to post
Share on other sites

Nie, nie. Mam jeden PC i z niego raczej nic nie będę przekładał, także potrzebuję w sumie wszystko. Bez monitora oczywiście, bo mam drugi :) Tylko sam komputer z wnętrzem :>

 

/ Ewentualnie wezmę od kolegi napęd, bo ma aż 3 w swoim PC i nie używa praktycznie go.

Dysk też mogę skołować drugi, zobaczymy. Na razie podajcie bez dysku i napędu. :)

Edytowane przez cnnew
Link to post
Share on other sites

Procesor: AMD APU A8-3850 X4 - 2.90 GHz, BOX, Gfx 6550D, FM1 (379 zł)

Płyta główna: ASROCK A55M-HVS - m-ATX, AMD A55, 2x DDR3, 2x PCI-E 16x, VGA, DVI, S-FM1, OEM (179 zł)

Pamięć RAM: DDR3 GOODRAM - 4 GB / 1333, CL9 (80 zł)

Obudowa: COOLER MASTER ELITE RC-361 - ATX, bez zasilacza, czarna (135 zł)

Zasilacz: OCZ StealthXStream 2 - 400 W, PFC (185 zł)

 

Całość: 958 zł

 

Lepiej by było pewnie coś na używanych złożyć.

 

 

Co do gotowców z allegro, to wielu użytkowników, w tym i ja, ma opis ze stroną www.stopgotowcom.pl

Polecam sprawdzić.

Edytowane przez nwchades
Link to post
Share on other sites

nwchades dobrze prawi, brać to co polecił albo szukać podobnego używanego.

 

Praktycznie w każdym zestawie z allegro można dopaść coś co dyskwalifikuje całość (w podanym wyżej chociażby tragiczny zasilacz i powolne dyski twarde)

Ja nadal mam do sprzedania cały komputer ale za 1200zł (do grania, bez fajerwerków ale warty swej ceny)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...