Skocz do zawartości

GreQ i/lub inni na moderatora!- oficjalny temat do dyskusji


Recommended Posts

Ninejszym oglaszam wszem i wobec start nowego ruchu pt. "GreQ na moderatora"!

 

Jezeli zostane obrany jako moderator obiecuje:

- Nizsze podatki od posta

- Redukcje inflacji punktow reputacji

- Ochrone przed banem za odpowiednia dotacje dla mojej kampanii

 

 

Ktokolwiek jest za prosze sie dopisywac!

 

//Tutaj dyskutujcie (kulturalnie) nt kandydatur oraz naboru. Spam oraz kłótnie nie są mile widziane i będą odpowiednio "nagradzane" oraz kasowane.

Wybacz GreQ za edytkę tematu ale w taki sposób uniknie się tworzenia identycznych przez poszczególnych kandydatów a zależy nam przecież na porządku na forum ;)

Edytowane przez SP1DER987
Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Ja od siebie powiem tak: Jeżeli sprawiłbyś że multikonta znikną (np: BluMan -> Wini95 -> Bruce Wayne) znikną oraz sprawisz że poziom forum lekko wzrośnie to oddam na Ciebie głos jak będzie możliwość. Bo ostatnio naprawdę się tu popsuło.

Link to post
Share on other sites

Zaraz zrobi się 20 takich tematów :P Proponuję aby każdy zainteresowany wpisywał się w jednym temacie oraz podał informację jakie działy/ kategorie chciałby pilnować. No i oczywiście zgłosił swoją kandydaturę do TSa

 

Zdeczka gadasz jakbyś był tu modem kilka lat i super wielkim guru ;>. Jeszcze pamiętam jak sam nim zostawałeś i w jaki sposób... Niech najlepiej Speed wypowie się co trzeba zrobić i gdzie.

 

Czy się mało udzielasz, to nie wiem. Teraz zdeczka przycichłeś. Według mnie zasługujesz na moda, ale to moje zdanie. Jednak kilku osobom bym ten status odebrał...

 

 

Ja się zastanawiam czemu ja nie mam rangi "support team", chociażby... no tak mało udzielam się na stronie :P

Link to post
Share on other sites

Zdeczka gadasz jakbyś był tu modem kilka lat i super wielkim guru ;>.

Ja właśnie staram się nie wywyższać, traktuję innych raczej pobłażliwie, od kiedy zostałem modem dałem raptem kilka ostrzeżeń i jednego bana. Gdybym ostro wziął się do czyszczenia zaraz część userów powiedziała by ''o dostał moda i zaczyna rządzić'' A gdybym nie napisał do TS'a to nie zostałbym modem. Tak więc nie koniecznie trzeba czekać na znak z niebios. Czasem trzeba wykazać się inicjatywą
Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Według mnie ale to jest moja opinia, admin jest właśnie od rządzenia i pilnowania porządku, przez niektórych bedzie przez to nielubiany ale cóż takie są uroki adminowania...

Dlatego trzeba BATMANA! Symbol może być znienawidzony, ale user już nie :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...