Skocz do zawartości

Prawda czy nie, czyli czy płyta główna jest kompatybilna z kartą graficzną?


Recommended Posts

Witam, mam problem z komputerem otóż, kupiłem nowy komputer i miałem problem z karta graficzną, komputer oddałem drugi raz na gwarancje i powiedzieli że problem jest z kompatybilnoscia podzespołów, czy to prawda?

 

Mój komputer to:

Procesor: AMD Phenom II 965

Płyta główna: ASRock 970DE3/U3S3

Pamięć RAM: Kingston HyperX 2x4 GB

Zasilacz: OCZ ZS650.

Link to post
Share on other sites

nie to nie gotowiec, sam składałem, a zasilacz taki mocny bo chce żeby na przyszłość wystarczył, karta to gigabyte hd 7850 oc

 

Czy istnieje możliwość że chipset płyty głównej jest nie kompatybilny z karta graficzną, bo tak powiedzieli jak chciałem odebrać komputer z gwarancji.

Edytowane przez bartek4winner
Link to post
Share on other sites

Nic nie ma, po prostu naciskaj ich, że mają zrobić coś z tą grafiką i tyle, bo to na pewno nie jest problem z kompatybilnością.

Jak tak uważają, to zapytaj się głupio, że tego nie rozumiesz i mają Ci to dokładnie wytlumaczyć. Ciekawe co powiedzą.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

ok, jutro dam znać.

 

byłem u nich i powiedzieli że jednak wszystko jest kompatybilne, że to nie jest wina systemu, bo na to też winę zwalali i podłączali kartę do innego kompa, do mojego wkładali kartę z innego i wszystko było dobrze, a jak włożyli moja kartę do mojego kompa to nie działa i mają się się spotkać z jakimś fachowcem, kompa będę miał we wtorek i dam znać czy działa.

Link to post
Share on other sites

komputer się włącza, tylko czasami jak siedzę na necie i częściej podczas grania po ok. 15-20 minutach szary ekran czasem w pionowe paski, brzeczenie w głośnikach i muszę kompa resetowac, bo nie reaguje, sterowniki mam najnowsze i wszystkie aktualizację do systemu.

Edytowane przez bartek4winner
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...