Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Chcę przestrzec uczciwych ludzi ceniących solidność przed sklepem Denikomp. Posiadają wiele produktów na Allegro. Zakupiłem u nich obudowę 23 sierpnia a do dzisiaj nie zobaczyłem jej na oczy.Co ciekawe przesyłka kurierska pobraniowa nie zagwarantowała mi szybkiego tempa dotarcia przesyłki.Odkąd kupiłem u nich obudowę minęły 3 dni robocze... co ciekawe miejscowość ta jest 40 km od mojego miejsca zamieszkania. Przesyłki kurierskie pobraniowe przychodziły do mnie z drugiego końca Polski na drugi dzień. Co więcej ich "dobrą stroną" jest zero kontaktu czy emaili a także krętactwo. Gdy zadzwoniłem powiedzieli że przesyłka została nadana w poniedziałek (czyli wczoraj).Najlepsze jest to że podany przez nich numer przesyłki nie działa !.Więcej ludzi nadziało się na ich "sztuczki" sądząc po komentarzach. I tak jadę za granicę (do Polski przyjeżdzam na urlop, mieszkam za granicą) bez nowej obudowy a przecież specjalnie zamówiłem 23 aby max 27 lub 28 była u mnie. Komentarze oraz opinie innych osób potwierdzają niską jakość tego sklepu.
Link to post
Share on other sites
Gość nasciturus

Moim zdaniem ten sklep zbankrutował, ponieważ nie mają własnej strony ( a mieli) i nie ma ich na ceneo ( a byli).

http://www.denikomp.pl/? Działa.

Na przykładzie myszki: http://www.ceneo.pl/8607249 (1 pozycja nawet)

 

Tak czasami bywa z paczkami, sklepami, kurierami... Moim zdaniem nie jest to jeszcze długo, spotkałem się z dłuższym czasem oczekiwania %-)

Link to post
Share on other sites

Mogą czekać na paczkę od dystrybutora albo nawet paczka idzie bezpośrednio od dystrybutora/ hurtowni do Ciebie. Rożnie może być i nie zawsze jest to wina sklepu, powinni tylko o ew. problemach w wysyłkach poinformować kupującego choć wiele czasu od zamówienia nie minęło w dodatku po drodze był weekend.

Link to post
Share on other sites

gościu... 5 dni ogółem, 3 dni robocze i od razu oczerniasz? Takie rzeczy się zdarzają. Sam pracowałem kiedyś w sklepie wysyłkowym, to wiem jak jest. To też są ludzie. A jak musisz mieć obudowę na już to jedziesz i osobiście odbierasz. Najbardziej sensowne rozwiązanie. Oczernianie po niedotarciu przesyłki przez 3 dni robocze jest co najmniej nie na miejscu. Zwłaszcza, że prawnie mają na to dużo więcej czasu.

 

Komentarze oraz opinie innych osób potwierdzają niską jakość tego sklepu.

To dlaczego kupiłeś??

Link to post
Share on other sites

Znajomy Ma sklep i czas sprowadzenia czegoś z hurtowni może trwać 2 Tygodnie

 

Jak czekasz mniej niż 3 Tyg. to Może nie być wina sklepu

 

Poza tym brałem u nich zasilacz(najtaniej mieli na rynku) oraz Xonara

Link to post
Share on other sites

Zanim zamawiasz coś co chcesz dostać ultra szybko to dzwonisz do sklepu lub piszesz maila i pytasz jak z dostępnością, czy mogą wysłać już dzisiaj lub jutro itd. Nie zawsze da się monitorować czy opisy wszystkich produktów są aktualne, to tylko ludzie. To Ci pomognie uniknąć problemów i frustracji. Poza tym te 40km to idzie na rowerze zrobić, a co dopiero autem, szkoda kuriera fatygować.

23.08 to był czwartek zeszłego tygodnia. Dzisiaj mamy środę, pomiędzy tym był weekend. Trochę krótko żeby ich poniewierać na forum. Nawet gdyby po 3 tygodniach Ci wysłali to raz takie coś każdemu może się zdarzyć. Jak wspomniałem, dobrze jest najpierw zadzwonić i zrobić rozeznanie w sprawie dostępności.

Link to post
Share on other sites

Taka ciekawostka, taki sam temat był na forum pclaba. Został wywalony do śmietnika(taa przeze mnie, zeby nikt mi potem nic nie zarzucał), bo naprawdę widziałem, słyszałem o milionach gorszych "przewinień" sklepów i nikt nie spamował o tym na kilku forach (+ brak dowodów, a nawet to przecież chyba terminem dopuszczalnym jest zwykle min. tydzień). Naprawdę ja rozumiem 2-3 tygodnie opóźnienia, brak kontaktu itd. Ale to... Naprawdę nie wiem jak bardzo trzeba być "wkurzonym" na sklep by pisać o tym na różnych forach...

Edytowane przez Loofah
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...