Skocz do zawartości

Sleeping Dogs


Recommended Posts

Opłaca się kupić? Grał? Z chęcią pobrałbym ze steama, ale coś się pierniczy i nawet 1% nie chce ruszyć :P. Gra wygląda obiecująco, ale nie wiem w jakim stopniu przypomina GTA, któremu jestem najbardziej oddany jeżeli chodzi o sandboksy.

Link to post
Share on other sites

Wart, bardzo fajny system walki, wreszcie nie gra w której do każdej misji potrzebujesz broni palnej :) w sleeping może są ze 4 misje z broniami tak to na "łapy" wszystko. Jazda samochodami już tak dobrze nie wygląda (prowadzi sie jak w saint's row), ogólnie gra warta polecenia

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Fajna gra coś innego połączone parę elementów z innych gier dało fajny efekt. Pachnie GTA ;) trochę

 

http://img715.imageshack.us/img715/6144/hkship20120826210742694.png

 

http://img21.imageshack.us/img21/6408/hkship20120826214119082.png

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Hehe dzięki. Po plusiku standardowo leci za wypowiedź :).

 

Akurat jazda w tej grze wydaje się według mnie fajna, ale momentami trochę za sztywna. Kwestia gustu.

Szkoda że mało w niej strzelania, ale przeboleje się to. Niby jest tyle gameplay'ów i póki co gra kusi, ale chciałem usłyszeć opinie ludzi grających w nią :). Próbowałem demo ze steama pobrać, ale jak wspominałem zatrzymuję się na 0% i nie chce nic drgnąć. Nawet ten jeden, jeden malutki %.

 

Jak pachnie GTA, to tym jeszcze lepiej. Serię od Rockstara sobie bardzo cenię i ją uwielbiam. Trochę wciąż razi to, że rzadko broń wyciągamy i większość na gołe łapy ciśnie się. W Grand Theft Auto boskie były strzelaniny. Grę jednak chyba zakupie, ale wpierw spróbuję ogarnąć jakieś demo poza steamem (jak jest).

Link to post
Share on other sites

Grę zdąrzyłem już ukończyć, co w moim przypadku jest raczej ewenementem. O ile się nie mylę to ostatnimi czasy jest to trzeci tytuł po Sniper Elite V2 i Alan Wake. Jak dla mnie? Bomba...

 

Fabularnie gra dużo bardziej rozwinięta od takiego GTA, a przy tym pełna mega dynamicznych scen. I nie chodzi tu o trenowanie kung-fu na jakiejś bandzie w ciemnej bramie, pościgi i patent z przeskakiwaniem w jeździe do następnego auta / motocykla urywa du**ę :) Strzelania jak na lekarstwo, ale czy każda dobra gra akcji = strzelanie? Jak ktoś się zaweźmie to przejdzie Sleeping Dogs właściwie bez użycia pistoletu i to jest właśnie fajne w tej grze. To jest coś innego... siękę z bronii palnej robiliśmy już kolejno w GTA, Saint's Row, Red Dead Redemption i kilku innych fabularnych sandbox'ach... SD wchodzi z czymś nowym i dlatego mnie urzekł :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Może i fabularnie być bardziej rozwinięta od GTA, ale zobacz kiedy była ostatnia jej część wydana :P. O dodatkach nie wspomnę, bo jedynie mają uzupełniać całość i dodawać coś nowego nie zmieniając całego, starego schematu. No niby dobra gra akcji to nie tylko strzelanie z broni, ale fajnie jakby jednak można było ;). W Saint's Row nie grałem, bo gra mnie nie kupiła i nie urzekła. O tyle RDR po prostu było wyśmienite i końcówka mnie zaskoczyła. Zżyłem się z głównym bohaterem i trudno było nie wzruszyć się :P. Gra jest u mnie w czołówcę jeżeli chodzi o fabułę i nawet na xbox'ie oferowała bardzo piękną grafikę. Te cudowne słońce, które najlepiej wyglądało na farmie tuż pod koniec gry.

 

Wracając do tematu, to chyba grę zakupie i nawet sobie to demo daruje. Dzięki wszystkim i jak ktoś chce coś dodać, to słucham :).

Link to post
Share on other sites

Bez jaj oO GW 2 za 180 w empiku ?! ;O wtf...ja myślałem że cena będzie coś kolo setki....

Tak tylko weź pod uwagę to, że jest to gra MMO, w której nie ma abonamentu, ani żadnych mikro płatności jak we większości tytułów MMO ;)

Link to post
Share on other sites

Grałem, skończyłem i bardzo mi się podobała (wersja na XBOX 360). To takie jakby "chińskie" GTA. Sporo zadań do rozwiązania. Gra się bardzo przyjemnie i nie ukrywam, że wciągnęła mnie mocno. Kładłem się spać o 4 rano ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...