Skocz do zawartości

Bad Company 2 się zacina


Recommended Posts

Mam problem. BF: BC2 się zacina, a nigdy się tak nie działo, było po 35-50 fps, a teraz tak gdzieś 15-10. Gra "zarzyna" cały komputer! Gram na tych samych detalach, a fps-y spadły masakrycznie. Sprzęt z sygnaturki, ale on spełnia wymagania. Temp. grafiki 41C.

Ps. W innych grach też są takie przycinki, a przedtem nie było! Użycie proca raz doszło do 72%, a czasami 42%, są skoki.

Edytowane przez Blue AMD ATI Radeon
Link to post
Share on other sites

Podczas normalnego użytku też odczułeś spowolnienie systemu?

Zacząłbym od dokładnego przeinstalowania sterowników grafiki i płyty głównej, jeśli masz takowe. Od grafiki, po zwykłej deinstalacji, użyj w trybie awaryjnym programu Driver Sweeper i dopiero potem zainstaluj nowe.

Edytowane przez pianista47
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Co ma zasilacz do FPS-ów w grach??... Poza tym jest napisane - CHIEFTEC 400W

 

zrób tez defragmentacje zawsze coś da i przeskanuj kompa

Defragmentacja nawet jak coś da, to niewiele .ale zrobić można. Polecam zrobić ją programem Auslogics Disk Defrag (opcja Defragmentacja&Optymalizacja).

Skanowanie komputera - Hitman Pro http://www.programosy.pl/program,hitman.html Zajmuje ono około 5 min. Może jakiś syf się przyplątał.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Aha sory nie widzialem. Jezeli zasilaczowi spuchną kondesatory to ma to ogromne znaczenie na fps'y http://static.frazpc.pl/board/2007/10/119287132942026485.jpg Oczywiscie nie wykluczam tez ze moze miec wina płyta głowna lub grafika.

znaczenie może mieć ale tylko dla stabilności sprzętu, ilość FPSów wgrach nie zmaleje tobie przez niższe czy bądź nie wzrośnie przez wyższe napięcie ...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

znaczenie może mieć ale tylko dla stabilności sprzętu, ilość FPSów wgrach nie zmaleje tobie przez niższe czy bądź nie wzrośnie przez wyższe napięcie ...

 

To jak wytłumaczysz czemu mojemu kuzynowi po zakupie ATI 6870 cod mw mial tylko 5 Fps a jak kupił lepszy zasilacz odrazu wszystko wrucilo do normy.

 

 

Bo zasilacz nie dawał rady, był za słaby, tak samo dzieje sie jak sa spuchniete kondesatory.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kurcze, gdzie ja napisałem "Chieftec 400w"?:D Mam jakiegoś dziada zasilacz, Powertec LC 420w, założę się, że jest cienki. A i czyszczenie kompa odpowiada za jego wydajność? Dziwne, ale wydaję mi się, że nie:D Wpierw spróbuję ze sterownikami, później przeskanuje, itp. A jeszcze lepiej, że dzieje się tak tylko w grach;O

Link to post
Share on other sites

Skan kompa, reinstalacja wszystkich sterów, defragmentacja, format dysków i w ostateczności reinstall systemu od nowa wszyściutko. Czyli to co było wymieniane.

 

Jak nawet po postawieniu od nowa systemu dalej problem będzie występował, to problem może leżeć po karcie, procesorze, czymkolwiek.

Edytowane przez Dip79
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...