Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie

 

Kilka dni temu rozwaliła mi się rolka w mojej myszce od Tracera i postanowiłem nie bawić się w próby naprawienia jej tylko po prostu kupić nową, a że kompletnie się na tym nie znam to postanowiłem założyć tu temat.Na myszkę chciałbym przeznaczyć max około 60zł, ale prosiłbym też o podawanie tańszych myszek. Monitor mam w rozdzielczości 1280x1024, ale niedługo wymieniam komputer na nowy i będę grał w 1920x1080. Zastanawiam się nad tą www.ceneo.pl/13007604s?toSpec ma ją mój kolega i u niego sprawuje się dobrze. To dobry wybór czy są lepsze w podobnej cenie?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez TemerPL
Link to post
Share on other sites

x760h jedzie jeszcze na avago, a kosztuje 50-60zł.

będę grał w 1920x1080

Czy mi się wydaję, czy jeszcze wiele ludzi uważa, że rozdzielczość monitora ma jakikolwiek związek z myszką i DPI? :D

Czasami można spotkać opinie, że 400-800DPI to za mało do FHD, nonsens :P

Link to post
Share on other sites

Czy mi się wydaję, czy jeszcze wiele ludzi uważa, że rozdzielczość monitora ma jakikolwiek związek z myszką i DPI? Czasami można spotkać opinie, że 400-800DPI to za mało do FHD, nonsens

Podobnie jak, ja osobiście, nie widzę użytku we wszystkim powyżej 1800DPI.

 

x760h jest brzydki, ale bardzo dobry jak na swoją cenę.

Link to post
Share on other sites

to i ja również podepnę się pod temat - bo niedługo sprzedam swojego gryzonia i będę szukał czegoś przewodowego do grania i nie tylko.

 

to co polecacie?

 

x760h jest jak napisał sid brzydka, bo ta kolorystyka mnie odstrasza.. ale ważne żeby myszka była "skuteczna".

Link to post
Share on other sites

x760h jedzie jeszcze na avago, a kosztuje 50-60zł. Czy mi się wydaję, czy jeszcze wiele ludzi uważa, że rozdzielczość monitora ma jakikolwiek związek z myszką i DPI? :D Czasami można spotkać opinie, że 400-800DPI to za mało do FHD, nonsens :P

Nie znam się na myszkach, rozdzielczość podałem na wypadek gdyby była do czegoś potrzebna :D . Gdy używałem tego x748 u kolegi to musiałem zmniejszyć DPI bo przy 3200 była dla mnie za czuła, przy 2400 używało mi się jej już dobrze. x760h niezbyt mi się podoba, ale jak napisał martin ważne jest też jak działa myszka. Co powiecie o tej myszce podanej przez bobektm?
Link to post
Share on other sites

jest to lepsze czy gorsze niż AVAGO ?

Dużo gorsze, x7 z avago może konkurować ze sporo droższymi szczurami, które kosztują więcej niż 100zł :D

Vtrack to nie sensor, to nowa "technologia" przy wdrążaniu której zastąpili avago szitowym pixartem.

Ciężko mi cokolwiek napisać o tych x7, mogę polecić tylko x760h, a co siedzi w innych po prostu nie wiem.

http://allegro.pl/mysz-dla-graczy-a4tech-x-760h-avago-adns-3060-i2569549591.html

Ja jednak wybrałbym x760h, w końcu myszkę kupuje się nie po to, żeby się na nią gapić.

Link to post
Share on other sites

ja właśnie też szukam tej myszki na AVAGO bo podoba mi się jej wygląd, dane techniczne i w ogóle...

i się nie doszukasz, chyba, że używaną. Na 99,9% tej myszki (nowej) na avago nie kupisz. Jedyna rozsądna opcja taniej i dobrej myszki to 760H i pewnie niedługo już jej też nie będzie.

Link to post
Share on other sites

Chyba też go w końcu wezmę, ale prawie wszystkie na allegro kosztują ponad 60zł, a te dwa co kosztują 60 to mają przesyłkę za 23zł. Poczekam trochę może trafi się taniej (ten x748 którego podałem wyżej z przesyłką kosztuje 70zł i w takiej cenie chciałbym maksymalnie kupić).

Link to post
Share on other sites

Co do tej myszki z aukcji:

http://allegro.pl/mysz-a4tech-xgame-oscar-x748-3200dpi-gratis-24h-i2571352586.html

 

to sklep powiedział, że owszem, 3200DPI, ale dwaj ludzie którzy kupili i wystawili już komentarze twierdzą, że otwór sensora jest mały, okrągły. Czyli standard, PixArt, nie warto, tylko pudełko stare (czerwone).

Edytowane przez LoneWolf
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...