Skocz do zawartości

Cooler Master HAF 922 Red vs SilentiumPC Regnum L50 Pure Black


Recommended Posts

Jak w temacie mam do wyboru dwie obudowy i nie wiem którą wybrać jak dla mnie obydwie świetne, wizualnie jak dla mnie wygrywa Cooler Master tylko w SilentiumPC kusi mnie ten świetny system układania kabli, lecz słyszałem wiele złych rzeczy o regulatorze obrotów wentylatorów który szybko się psuje i jest trochę tandetny.

 

A wy co myślicie ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

@ UP

A co Ci się nie podoba w tym teście? To unikalny test w skali co najmniej europejskiej. Nie podoba Ci się, że jest mojego autorstwa czy że pokazuje kilka niewygodnych dla Ciebie faktów?

 

Dziwi mnie to że w każdym prawie poście piszesz o fitrach robisz nawet test ich, a prawda jest taka że na całym świecie nie ma żadnego testu filtrów. Skoro twierdzisz że to tak ważne to znalazłby się choć jeden test na całej planecie Ziemia. Dodam nawet że w żadnym teście na świecie nie piszą że wadą obudowy jest brak firtrów na górze obudowy a ty ujważasz inaczej hmm dziw mnie to Wizjonerem jesteś czy może hmm... Druga rzecz ktora mnie dziwi to powiedz mi dlaczego wiekszośc producentów na świecie nie montuje filtrów na górze obudowy?Nie pisz tylko że oszczezają bo nawet obudowy Lian Li za ponad tysiaka nie mają a przy takiej cenie napewno nie ostrzędzają na filtr za kilka złotych ;)
Link to post
Share on other sites

Przeszkadza Ci, że ktoś z Polski zrobił coś tak unikalnego czy też po prostu nie lubisz jak pisze się o "dziurawości" obudów Corsair? Zresztą nie tylko Corsair ma zbyt dziuraw obudowy a omawiam to przy okazji praktycznie każdej swojej video recenzji. Jeśli Ci się nie podoba, że nie masz do czego porównać mojego testu to chętnie poczytam jakieś Twoje prywatne bo na razie to Ty tylko krytykować potrafisz...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...