Skocz do zawartości

HTC HD2 uskzodzony


Recommended Posts

sprzedam uszkodzonego HTC HD2 LEO

uszkodzenie polega na tym ze telefon nie widzi sie z kompem po usb

normalnie sie laduje ale brak polaczenia

w serwisie naprawa 60zł

 

reszta sprawna

Stan Ok (normalne slady uzywania - ekran bez wiekszych rys)

system oryginalny Win Mobile

 

sam telefon

480zł

Edytowane przez tommyt1983
Link to post
Share on other sites

po pierwsze ;> wystarczy wgrać andka i będzie działało, android korzysta z innych sterowników usb więc powinno działać, jeśli było by to uszkodzenie mechaniczne (czyli wtyk czy coś padnięte) to by nawet ładowanie nie chodziło

i jak za sam telefon to więcej niż za 400zł nie sprzedasz...

chętnie bym go sobie wziął, bo w sumie niedawno sprzedałem leo z andkiem i pełnym kompletem za 700zł ;D

dobry telefonik jak ktoś się zna na modowaniu :)

Link to post
Share on other sites

no zaraz zaraz, wgrywanie andka na stock hd2 to jest cykl nastepnych czynnosci...

wgranie hdspl, wgranie radia, recovery, to nie jest tak ze wrzucisz na karte andka i go zainstalujesz jak apk... pfff

 

sam wiem ze to pomaga bo mialem leo na windzie i mnie tez cos sie zaczelo dziac z usb, a i tak chcialem andka wgrac, wiec podlaczajac pod usb trzeba sie polaczyc z jadrem i na jadro systemowe robic hdspl i task, najprosciej jest przez zlacze serwisowe

 

no zaraz zaraz, wgrywanie andka na stock hd2 to jest cykl nastepnych czynnosci...

wgranie hdspl, wgranie radia, recovery, to nie jest tak ze wrzucisz na karte andka i go zainstalujesz jak apk... pfff

 

sam wiem ze to pomaga bo mialem leo na windzie i mnie tez cos sie zaczelo dziac z usb, a i tak chcialem andka wgrac, wiec podlaczajac pod usb trzeba sie polaczyc z jadrem i na jadro systemowe robic hdspl i task, najprosciej jest przez zlacze serwisowe

 

no ale chwila, skoro on ma seryjny telefon na windzie to jak wgra przez sd??

zapewne ma zablokowany bios i s-on wiec nie dostanie sie do plikow systemowych

wiec przez sd nie bardzo, chyba z xtc clipem go potraktujesz

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi sie, ze magicy z XDA opracowali sposob na HSPL, radio itd. z karty SD, ogolem pamietaj ze standardowy bootloader ma wbudowana opcje flasha z pliku IMGUPDATE.ZIP albo jakos tak na roocie karty SD

 

Odsylam do XDA po wiecej informacji

Link to post
Share on other sites

zależy w jakim stanie go masz

jeżeli jest igiełka, że wyświetlacz jest bez rys a obudowa nie ściochrana to mogę dać max 400zł

ale jezeli są mankamenty to 300zł

 

bez pudełka niczego więcej nie weźmiesz

to już na twoim miejscu bym poczekał, poszukał może na allegro sie trafi pudełko, akcesoria, kupisz za 50zł i juz telefon mozesz od 500zł sprzedawac

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...