Skocz do zawartości

Potrzebuję opinii użytkowników telefonów do 1500 zł


Recommended Posts

4X HD jest gorszy od SGS'a III pod każdym względem. Ekran jeszcze jako daje rade ale kolory i czerń jest znacznie lepsza na AMOLED'dzie

Mixtape miałeś tego LG w ręce ??? że takie głupoty piszesz . ja miałem oba telefony przez 4 dni i LG nie dobiega od SGSIII wcale. tak zachwalacie tego SGS III ze masakra, kupujmy SGS III bo wszyscy kupuja nie bądźmy gorsi. LG to taka odskocznia od telów szajsunga... jaki masz dowód z tą słabością LG nom ?? przeczytałeś kilka stron z benchmarkami i nic pozatym i na oglądałeś sie first boot na youtube i tyle z twoich rewelacji...... nie wątpie SGS III jest dopracowanym telefonem ale LG jest na tym samym poziome ,te same parametry techniczne a jest o 500 zł tanszy. jak chcesz dobre zdjecia kup se zwyklego kompakta za kilka stówek i tyle. Jeśli ktos nie wydola z kasą na SGS III to LG 4X HD jest bardzo dobrą alternatywą z 4 rdzeniowym układem za niewielką kase jak w linku wyżej co podał Igoruss. a pozatym co wam da aktualizacja do JB, niewiem podkręci wam proca do 5 GHz ?? i ram skoczą takty na 3000 MHz ? przeciętny uzytkownik nie będzie ingerował w system nawet jak dostanie aktualizacje bo po co :D a zeby ten LG dostał aktualizacje to wam kopary opadną :P narzekacie na aktulizacje a jak wam MS daje Windows 8 za 220 zł to nikt nie bierze :P:D

Edytowane przez Mandriv19
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak miałem go w łapie przez ponad 30 minut u operatora. Bawiłem się właśnie tym LG, OneX, i SGS III. Wybrałem SGS'a bo jest po prostu lepszy i tyle. Po za tym 4.1 wprowadza naprawdę sporo fajnych funkcji a mi jakoś nie chce się czekać pół roku na aktualizację ;)

Link to post
Share on other sites

Jest 4.0 na starcie wiec tragedii nie ma. A od czego są custom romy :P

Custom romy? Coz... ja stawiam ze od utraty gwarancji, brickow i paru innych cyrkow. Ogolnie z unbrickowaniu iphone i ipadow powoli przerzucam sie na androidy. Wole poczekac na update i miec dobry i stabilny system. Dzis pojawil sie kolejny leak Jelly Beana do SGS3. Ludzie placza ze notification bar jest szary. Ale bateria juz tak szybko sie nie rozladowywuje + dioda nie swieci tak mocno w nocy (pol pokoju mam oswietlone jak sie zielona wlaczy po naladowaniu baterii :P), bo wspolpracuje czujnikiem swiatla. Jak jest ciemno to swieci slabiej.

 

nie wątpie SGS III jest dopracowanym telefonem ale LG jest na tym samym poziome

Problem ze ludzie chcieliby widziec jakiej poprawki... LG juz 2 albo 3 razy pokazalo przy okazji "drogich" i "flagowych" modeli ze maja totalnie w D... wsparcie ze strony software. Zwykle nie bylo nawet banalnych hotfixow. I teraz musieli pojechac po cenie zeby ludzie to kupowali. Moze zaczna sie bawic w aktualizacje softu... anyway ja bym im nie ufal. Znajac zycie ten LG jelly bean zobaczy jak swinia niebo, a do SGS2 jest owy potwierdzony w niedalekiej przyszlosci.

 

te same parametry techniczne a jest o 500 zł tanszy. jak chcesz dobre zdjecia kup se zwyklego kompakta za kilka stówek i tyle

Jakbym chcial dobre zdjecia to bym sobie kupil lustrzanke.

 

Jakbym chcial dobra muzyke to bym sobie kupil ipoda albo jakis markowy odtwarzacz mp3.

 

Jakbym chcial dobre filmy to bym sobie kupil projektor

 

Jakbym chcial dobry internet to bym sobie kupil tablet

 

Jakbym chcial dobre gry to bym sobie kupil PSP

 

Jakbym chcial office i zywotnosc baterii to bym sobie kupil ultrabooka

 

I jak juz to wszystko bym mial to bym sobiek kupil nokie 3310 co by mi nie bylo szkoda jak upadnie i byle bym sie mogl gdzies dodzwonic...

 

...a potem wzialbym najwieksza jaka mam walizke i zapakowal te wszystkie graty i zabral je ze soba wychodzac na piwo z kumplami... a noz widelec cos mi sie przyda.

 

Twoj tok rozumowania jest totalnie bez sensu.

 

rzeciętny uzytkownik nie będzie ingerował w system nawet jak dostanie aktualizacje bo po co

Tu nie ma co ingerowac. Google now, lepszy notification bar, lepszy voice search, no i project butter. To jest to na co czekaja ludzie uzywajacy swoich telefonow za ktore dali spora kase. Z LG nie masz pewnosci czy ujzysz aktualizacje. Moze byc ale rownie dobrze moze nie byc...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

za to Twój tok rozumowania kończy się na szajsungu i tyle.

 

wszyscy jedzmy kupe .. miliony much nie mogą się mylić

 

za to co on kupił tego SGSII kupiłby LG 4x HD który jest o niebo lepszy.

 

ja niewiem uparliście sie na tą aktualizacje co wam ta aktualizacja da ... normlanie jakos nie widze żeby przeciętny użytkownik aktualizowal sojego phona. prosty kowalski bierze phona i dopoki mam abonament czy cos nic w nim nie ingeruje czy to takei trudne do zauważenia w dzisiejszym świecie. ludzie któzy się oreintują i chcą update to tak owszem to robią.

 

jesli szajsung robi tak dobre wyświetlacze amoled to czemu zastosowali Pentile hmm??

 

Edytowane przez Mandriv19
Link to post
Share on other sites

ile dales u operatora ?? tak z ciekawosci i jaki abonament

Jako, że nie mieszkam w Polsce a w Szwajcarii to jest to :

 

Swisscom, NATEL Abbo Infinity XL za 98 CHF miesięcznie z internetem bez limitu (prędkość 10,2 mb/s) ;) Za telefon dałem 65 CHF.

Link to post
Share on other sites

@mandriv: sorry ze tak bez cytowani selektywnego ale siedzę na telefonie i jakoś to cytowani tu nie działa tak jak powinno.

 

Więc po pierwsze nawiązując do przeciętnego Kowalskiego. Przeciętny Kowalski nie kupuje telefonu za tyle kasy, a nawet jeśli kupuje to aktualizuje system możliwie kiedy tylko się da bo po to są aktualizacje żeby system chodził lepiej bateria wytrzymała dłużej etc. Więc nie mów tu ze po co komu aktualizacje skoro one i tak nic nie zmieniają. Wyglądasz mi na gościa, który jest w posiadaniu telefonu od LG i próbujesz na siłę wcisnąć sobie i innym fakt że nie jesteś wkurzony ze kupiłeś jakiś czas temu telefon na Gingerbread i teraz kiedy większość telefonów konkurencji nawet z niższego pułapu cenowego dostały aktualizacje do ICS podczas kiedy ty musiałem rootować swój i instalować jakieś modyfikowane romy żeby mieć chociaż namiastkę ICSa.

 

Apropos PenTile... Była o tym mowa już jakiś czas temu. PenTile zużywa mniej energii i jest wytrzymalszy. Dodatkowo jeżeli wydaje ci się, że nie obraz na SGS3 jest mało ostry, ale to uwierz mi nie ma śladu pixeli. Czcionki są gładkie nawet te białe na czarnym tle.

Link to post
Share on other sites

w romy bawiłęm się jak mialem spice i galaxy s , jak dostsłem htc one x to nic nie grzebałem , obecnie jeszcze nabyłem xperie S z ICS . jesli chodzi o marke LG nie wciskam. po porostu uważam że jeśli ktoś chce mieć high -endowy telefonik za niewielką kasiore to własnie obecny model LG jest wart uwagi cena/jakośc no nie mów że się z tym nie zgodzisz.. luknij na ta aukcje --> http://allegro.pl/lg-optimus-4x-hd-p880-4x1-5ghz-tegra-3-czarny-wro-i2609971229.html . bawiłem się tym telkiem i dlatego uważam ze warto go wziąść pod uwage. niestety nie jest on tak wypromowany marketningowo jak SGS III a szkoda . wiem jaki jest obraz na SGS III tez miałem testowałem , niestety nie przemówił do mnie jakos, ips lepiej mi jakos pokazuje kolory, w SGSIII kolor czerwonego jest za bardzo przepalony , jeśli zagrasz w gry z efektem ognia lub dużą ilością czerwieni to zobaczysz o czym pisze ;) pzdr

Link to post
Share on other sites

@igorrus na szczęście Ciebie nie muszę komentować.

 

@mandriv jest tańszy i może porównywalny. Ale jest tańszy dlatego, ze trzeba chwycić nowych klientów. A, że LG już kilka razy zrobiło tych swoich klientów w jajo. W To ani marketing ani super telefon im nie pomoże. Ja jestem z tych ze jak się na czymś zawiodę to już nie ma przebacz. Jeżeli S3 byłby kiepski to jako użytkownik już od ponad miesiąca hejtowałbym na ten telefon na całego. Widzę kilka drobnych wad ale te wynikają raczej z ograniczeń konstrukcyjnych aniżeli z faktu, że Samsung nie chciał zrobić tego telefonu dobrze.

 

Problem w tym, że LG skopał sobie reputację jeżeli chodzi o telefony już wiele lat wstecz. W LG zawsze był uważany za markę raczej kiepską. Telewizory robią tragiczne imo jedyne co im wychodziło dobrze to monitory CRT. Plus do tego fakt że nie nie aktualizują swoich telefonów. Ja bym nie ryzykował.

 

Co do telefonu do 1500 zł to jest wiele które spokojnie można uznać za lepsze. S2, One S Nexus. Każdy z tych telefonów ma coś co działa na niekorzyść LG.

Link to post
Share on other sites

czemu tylko lazicie i wybieracie telefony z androidem ? jest jeszcze pare innych systemow..............wybierz cos innego niz ta gó**o

 

 

 

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Link to post
Share on other sites

Bo andriod ma wiele możliwości dzięki którymkażdy może dostosować go do swoich potrzeb i wymagań. Nie ma czegoś takiego, że musisz się dostosować do danych rozwiązań. No i przede wszystkim jest mnóstwo aplikacji, które mają swoje darmowe odpowiedniki z mała reklamą, przez co jest możliwość całkowicie darmowego systemu i aplikacji jakich chcesz ;) myślę że taka opinia wystarczy. I miałem bade, był i symbian jak również ios i żaden nie ma takich możliwości ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

ios ma rowniez darmowe odpowiedniki ;)

 

android juz normalnie nie wyswietla flasha ;) bo gdy to robil to wlasnie kazdy nawalal na ios ze nie dziala flash,a teraz jest dokladnie tak samo

 

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Link to post
Share on other sites

android juz normalnie nie wyswietla flasha ;) bo gdy to robil to wlasnie kazdy nawalal na ios ze nie dziala flash,a teraz jest dokladnie tak samo

Malo wiesz... wszystkie urzadzenia, ktore mialy zainstalowany flash nadal beda go miec. Nie wiadomo jak to bedzie wygladac po przejsciu do jelly bean, ale z takim dolphin browser nie ma sie raczej czego obawiac. Chodzi o to ze nowo wyciagniete z pudelka telefony nie beda mogly juz instalowac flasha bo go po prostu nie ma w Play

Link to post
Share on other sites

tak samo jest w ios ;) kup telefon bez flasha i jestes w czarnej pupci

 

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Link to post
Share on other sites

steelek- ja rozumiem Twoje rozczarowanie marka LG ale nie rozumiem waszeg skreślenia tej marki. dzięki takim firmom jak LG czy inne, które produkują pdobny sprzed lecz średniej/dobrej jakości podobnego do tego z wyższej półki to macie niższe ceny waszych ulubionych produktów na który macie tzw. smaczek , a pozatym konsumenci o mniejszej zasobności portfela też będą zadowoleni bo przykładowo kupią takiego LG

Link to post
Share on other sites

Mi spadające ceny mojego modelu telefonu nic nie robią. Telefon już kupiłem i średnio mnie obchodzi czy i jak szybko będzie taniał. Mnie tylko denerwuje fakt, że LG pcha się do robienia telefonów komórkowych i że idzie im to raczej średnio i zamiast skupiać się na wsparciu aktualnych klientów częstymi aktualizacjami tak, aby Ci za kilka lat wrócili po produkty tej firmy, to nie... Zróbmy telefon w miarę konkurencyjny po zaniżonych cenach zawsze się kilku szalenców znajdzie na kupno takiego telefonu. Po premierze zapomnimy o telefonie i olejemy wszystkich którzy go kupili. A za 2 lata znów wypuscimy konkurencyjny model po niskiej cenie Ci co ich wykiwalismy już nie wrócą, ale zawsze znajdzie się kilku nowych idiotów którzy połkną haczyk i kupią telefon po niskiej cenie nie świadomi tego, że tuż po premierze zapomnimy o jakimkolwiek procesie patchowania czy aktualizacji.

 

LG zrobiło już tak minimum 2 razy pod rząd. Za każdym razem przekonują świat, że teraz będzie już wszystko ok i full professional.

Link to post
Share on other sites

Zaczęła się niestety bezsensowna wojna Android / iOS. Moim zdaniem trzeba to prędko zamknąć bo niedługo zacznie się ostra wymiana zdań ;)

 

PS : Autorze - Wybierz to co bardziej Ci przypadnie do gustu ;) Telefon ma się TOBIE podobać a nie nam

 

 

PZDR

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...