Skocz do zawartości

Kupie karte dzwiękową Asus Xonar DX


Recommended Posts

Mam taki zestaw i ręczę Tobie, że różnicy po przesiadce z realtecka albo innej integry nie uświadczysz,o ile nie masz teraz szumów trzasków, slyszysz cd-roma przez głośniki itp.

Chyba ze chcesz w przyszłości kupić jakieś głośniki.

Link to post
Share on other sites

Ujmę to tak. Miałem Gigaworksy 7.1 i jak po jakimś czasie przesiadłem się na x540 to bardzo lekko pisząc du*y mi nie urwało. 110% wystarczy integra do nich:)

 

Ale czemu od razu szajs. Płacisz za to co masz. 5.1 i grają:)

Link to post
Share on other sites

Jak czytam wasze posty to mam wrażenie że, wy słuchu nie macie.

No chyba że powtarzacie to co przeczytacie w internecie..

 

Trochę sprzętu się przez moje ręce przewija więc mam też swoje zdanie.

 

Miałem X-530 , X-540 , Z-680 , G51 , Z-4 , G500.

Na każdym z tych zestawów różnica międzi integrą a x-fi music/gamer / xonarem dx jest duża.

Wiadomo że czym lepsze głośniki tym różnica jest bardziej widoczna.

 

Xonar DX strasznie się ceni, ponizej 200zl ciężko dostać, więc lepszym rozwiązaniem jest X-Fi Gamer albo Music.

Xonar gra troszke lepiej, ale na X-530 możesz nie zauważyć żadnej różnicy. X-Fi chodzą za ok 100zł.

 

Sam aktualnie mam X-Fi Audio i powiedziałem sobie że nie będe dokładał 100zł do Xonara.

Kiedyś się opłacało bo Xonar od X-Fi Music był droższy raptem o 30-40zł, teraz X-Fi strasznie potaniały..

 

Jeśli zdecydowałbyś się na X-Fi Gamer , to mam jeszcze jedną sztukę do sprzedania.Dla kolegi z forum 100zł z wysyłką.

Edytowane przez game4you
Link to post
Share on other sites

Kolego wyżej.. ile prawdy w tym ze x-fi porządne dopiero gamer ale fatal1ty prezentował..

 

Spadek cen x-fi jest spowodowany, probleme z sterownikami, laik może mieć problem z instalacja jak coś mu system zwariujej ..

 

Ale jakby byl problem zapraszam do mnie pomogę :)

Link to post
Share on other sites

odrazu odradzam creative x-fi audio extreme miałem przed xonarem sprzedałem za połowę ceny i żałuje bo teraz się tłumaczę koledze czemu mu dzwięk szaleje w kompie(i z tego co wiem przesiadł się znowu na integre) .... porażka ze sterownikami ... Przy Twoich Logitechach różnicy nie będzie chyba że planujesz z czasem coś lepszego

Link to post
Share on other sites

:P są...ale nie że nie działają problem jest inny.

 

Po włożeniu karty do komputera, komp ją widzi ale nie uruchamia twierdząc że nie może (Kod 10), sterowniki z strony creativa instalowaly sie ale nic to nie zmienilo, oprogramowanie nie wykrywalo produktu na pc.. ale auto update owszem.

 

Co pomoglo...

 

1. Wyłaczenie zintegrowanej karty na plycie w biosie

2. Usuniecie dokladne wszelkich sterownikow dzwiekowych z kompa, realteck, creativ...

3. Oczyszczenie dokladnie biosu ccleaner, driver sweeper

 

Dopiero w tedy system wykrył tą kartę jako Creativ X-Fi, ale to tez nie dokonca zadzialalo bo nadal control panel nie chcial zobaczyc sprzetu...

 

4. Jak win7 lapal instalacje sterownikow przymusowo zatrzymalem instalacje, jeszcze raz zrobilem akcje z pkt.3

5. Wgralem sterowniki PAX-a i dopiero normalnie mogłem użytkować kartę.

 

Nie twierdze ze ktos jest tu laikiem, ale nie kazdy umie zrobić powyższe. I nie jestem jedynym takim przypadkiem można poczytać kilka fajny tematów na temat problemów z instalacja X-fi Gamer oraz X-fi Fatal1ty Gamer Pro Series (ktory zreszta jest chyba nawet X-Fi Music)..

 

Co do decydowanie sie na sterowniki to polecam Pax-a bo koleś ma chyba pisemna zgode Creativa na ich robienie a panowie z C. ostatni ster dali w 2010.

 

Ale jeśli jesteś w stanie przebrnąć przez to wyżej bez problemu to śmiało polecam ci poszukać tej karty.

 

Ewentualnie:

http://tablica.pl/oferty/?q=xonar+dx

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...