Skocz do zawartości

Windows 7 Instalacja Problem?


Recommended Posts

1)Witam mam problem gdyż wkładam płyte tą z w7 zapalam bios f12 wybieram cdrom i ładuje płytke w7 potem startuje windows ładuje biały pasek i czarny ekran,czekałem godzine i nic cały czas ten czarny ekran kombinowałem i nic,jakie macie sugestie ja podejrzewam że trzeba zaktualizowac biosa,albo zrypany napęd że nie kręci i może temu ten czarny ekran.

Nie mam pojęcia czemu po ładowaniu płyty w7 po załadowaniu paska nic nie wyswietla jest czarny ekran,w7 jest orginalny mam 2 wersje w7 ultimate od szwagra i 64bit moje w7,i tak samo ten błąd płyty nie mają winy cos jest nie tak ale nie wiem co ?

 

2)Dysk odpada ponieważ sprawdzalismy na drugim dysku ten sam błąd,więc bios,napęd albo już nie wiem co?

 

3)xp jest już za stary więc przeniose się na w7,albo 2systemy na jednym tylko jest błąd czarny ekran po załadowaniu paska starting windows,jest jeszcze jedno rozwiązanie przegrac na pendrive zrobic starter instalacji ale to jest bardzo trudne

 

4)Może byc też że te 2 wersje są tylko do startowania instalacji bo są kopiowane,ale to są 64bity i może temu nie idzie a Xp mam wersji 32bitowej

Jak nie da rady rezygnuje z w7 i zostaje na stałe z xp.

Pomóżcie :) .

Link to post
Share on other sites

Komputer jak najbardziej w porządku, tylko zastanawia mnie czy aby powinien ci chodzić ten komputer na tym zasilaczu. Podaj firmę zasilacza bo to ma znaczenie. Odnosząc się do twojego punktu 3, to przeniesienie instalki Windowsa na Pena jest banalnie proste. Istnieją do tego programy, jednak uważam, że nie w tym tkwi problem.

Czy to może być napęd? Jeżeli masz napęd na "Taśmę" to spróbuj ją wymienić. Kojarzę, że też kiedyś miałem problem z rozruchem windowsa i wymiana pomogła.

Link to post
Share on other sites

Witam.System windows orginalny i jesli tak to czy plyta nie jest uszkodzona (rysy). Mialem podobny problem do twojego, po zaladowaniu bialego paska powinnien pojawic sie jakis instalator, jednak nic takiego nie wyskakiwalo, mialem tyllko kolorowe tlo (to od win 7) proponuje sprawdzic plyte np. u znajomego lub pobrac inny OS np Linux. Jeżeli win7 u niego działa niech Ci go zainstaluje na twoj dysk z jego komputera.

Edytowane przez shadloger
Link to post
Share on other sites

tak w7 jest orginalne przegrałem na inną zwykłą płyte dvd to samo, czarny ekran po załadowaniu paska starting windows.

płyta jak nowa żadnych podkręceń sprzętu czyszczona gdy komp zamula nie ma rys na płycie.

a ta zworka to na płycie jest?

bo nie wiem co to jest zworka?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...