Skocz do zawartości

Pomocw zadaniu z informatyki


Recommended Posts

Witam. Mam problem. Problem jest nastepujący

 

W dokumencie Word chce zeby bylo napisane "Imie i nazwisko" no i zaczynaja sie schody, chce zrobic ze po nacisnieciu przyciskiem myszy na "Imie i nazwisko" zeby to znikło i powstalo jakby okienko na wprowadzenie danych np. "Jan Nowak"

 

 

 

Nie wiem jak sie za to zabrac, bardzo prosze o odpowiedz

z góry wielkie THX

 

Jak ja robię to mi nie wychodzi nic, bez sensu. Jak to trzeba zrobić ?

http://img147.imageshack.us/img147/9660/01wb6.jpg

Link to post
Share on other sites

Chodzi ci o np. o gotowce szablony ? Chodzi mi o dokładną pomoc a nie o zdawkowe wielkie mądrościowe teksty.... :) Daruj sobie najlepiej jak nie chcesz napisać. Właśnie gdy je otwieram to mam tylko zaznaczony tekst np. kliknij i wpisz i klikam i nic. Dlatego jest coś źle, przy pisaniu formuły robie błąd. :)

Link to post
Share on other sites

Tu chodzi o zwykłą formułkę w której robie błąd lub coś jest nie tak z moim PC bo na innym robiłem dobrze. Ale chociaż się uśmiałem, dzięki. LOL

A jeśli myślisz że nie zajrzałem do czegoś by poszukać błędu to się mylisz. Znalazłem, ale robiąc według tego schematu nadal jest błąd. Żenujące jak można gadać z osobą która jest mądrością sam na sam z komputerem. :)

Link to post
Share on other sites

Tylko że jak TY będziesz miał problem i będziesz potrzebował pomocy to może też jej nie znajdziesz i zobaczymy czy tak się będziesz śmiał koleś.

daj spokój, nie śmieję się z ciebie ;)

po prostu ten skrypt pasuje do TAK WIELU przypadków... akurat tu nie bardzo, bo pomoc M$ potrafi skołować,a każdy normalny człowiek używa google zanim napisze na forum, a skoro pisze na forum to oczekuje konkretnej pomocy a nie: idź do wujka google. Przykład:

klawiatura nie działa, a win podpowiada, że klaw. ekranowej można użyć także podczas logowania. a żeby ją włączyć UWAGA: wciśnij win+u ;):P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...