Skocz do zawartości

[MULTI] Counter Strike - seria


Recommended Posts

Jeszcze chwila i CSGO zmieni sie w Simsy... czekam tylko na skiny do map, np. Inferno po powodzi minimal wear.

 

Poza tym chciałbym poruszyć temat ilości godzin w CSGO. Ostatnio na popularnym forum o tej grze pojawia sie wiele postów typu ,,Gold 1/2/3/4 szuka teamu'' i większość wymaga 800-2000 godzin w grze. Dla mnie to absurdalne, przecież wiadomo że większość graczy poniżej LE ma max. 400 godzin, a reszta po prostu zostawia włączonego kompa na całe wakacje i chwali się że ma kilka tysięcy godzin w grze, choć tak naprawde spędziła na stricte graniu 200 godzin. Ja mam 197 godzin i MG1 oraz 112 wygranych meczy i nie wyobrażam sobie spędzenia 5x tyle czasu w grze...

Link to post
Share on other sites

Rękawice są fajne  ;)

Z resztą wszystkie bajery tego typu mi pasują, bo przecież nie WPŁYWAJĄ NA ROZGRYWKĘ.

To tylko wygląd, a jak coś dodają to zaraz ból du*y, że to gra dla dzieci... Bo skiny! Nikt nie zmusza do gry z tymi dodatkami.

 

 

Ostatnio na popularnym forum o tej grze pojawia sie wiele postów typu ,,Gold 1/2/3/4 szuka teamu'' i większość wymaga 800-2000 godzin w grze

Dla mnie mogą wymagać i po 5000h, co z tego? Ich strata skoro olewają innych graczy.

 

Tak samo wiele osób narzeka na społeczność CS'a ----> gimby, dzieciaki, cebulaki, brak kultury, nooby i tak dalej...

Ja osobiście wcale się z tym wcale nie spotkałem, bo... nie zadaję się z nimi i gram w swoim gronie.


 

 

Ew. dodadzą skiny do granatóww

Już od kilku lat chciałem mieć granat o wyglądzie pokeball'a :D  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W sumie jak gram od bety w csgo to takich typowych dzieciaków cs doświadczyłem może z 2 razy, może nawet nie.

Gorzej jeśli chodzi o cheaty bo to już dosyć często, a ostatnio po promocji na CS znowu tego sporo jest.

Trolli uraczyłem też kilka razy ale to tylko grając solo, więc max 5 razy.

Link to post
Share on other sites

Siemanko mam problem, a mianowicie chciałbym ustawić grę jako okienko bez ramek w FullHD i tu jest problem.

W ustawieniach się lockuje wybieranie rozdziałki, a więc wpisałem w steamie komendy w opcjach uruchamiania :

-w 1980 -h 1080  -windowed -noborder  

Niestety wychodzi tak ,że te okienko jest +/- na pół monitora. 

Czy jest jakiś myk, aby to się skalowało na cały monitor, ale zachowało fullhd?

Link to post
Share on other sites

Czy jest jakiś myk, aby to się skalowało na cały monitor, ale zachowało fullhd?

Niestety, ale nie :/

Albo okienko tak jak jest, albo na całym ekranie, ale w rozdzielczości natywnej. Również szukałem na to sposobu, dosłownie tydzień, dwa temu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...