Skocz do zawartości

GTX 480 vs GTX 660Ti


Recommended Posts

W sumie to 7950 jest troche wydajniejsza zas gtx ma technologie PhysX, wiem nie duzo gier to wykozystoje ale ja mam kilka gier ktore to wykozystuja i wtedy jest to fajny dodatek. Kolejny bonus to Borderlands 2 ktore bedzie kosztowac £30. GeForce wydaje sie troche leprzym wyborem niz Radeon mimo mniejszej wydajnosci

 

1. WykoRZystUje, bo uje się nie kreskuje, a RZ, bo tak!

2. lepszym!

 

Wyłącz komputer i do słownika!

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

z testow ktore robilem dzis na 570-tce i mojej 670 wynika jasno ze to PRZEPASC WYDAJNOSCIOWA...Przynajmniej w Unigine Heaven gdzie 570 po wylaczeniu teselacji i tak jest bardzoooo daleko w tyle za 670 ktora ma teselacje wlaczona a wiadomo ze 480=570 a 660ti=670 w obydwu przypadkach z kilkuprocentowymi roznicami na kozysc wyzszego modelu

Edytowane przez tommyt1983
Link to post
Share on other sites

z testow ktore robilem dzis na 570-tce i mojej 670 wynika jasno ze to PRZEPASC WYDAJNOSCIOWA...Przynajmniej w Unigine Heaven gdzie 570 po wylaczeniu teselacji i tak jest bardzoooo daleko w tyle za 670 ktora ma teselacje wlaczona a wiadomo ze 480=570 a 660ti=670 w obydwu przypadkach z kilkuprocentowymi roznicami na kozysc wyzszego modelu

 

Czyli twoim zdaniem zmiana z 480 na 660Ti ma sens??

 

1. WykoRZystUje, bo uje się nie kreskuje, a RZ, bo tak!

2. lepszym!

 

Wyłącz komputer i do słownika!

 

Sorry za pisownie ale jestem w uk od ponad 6-ciu lat a z gramatyki nigdy nie bylem za dobry :)

Link to post
Share on other sites

Ja bym nie zmieniał. GTX 480 zła nie jest, co prawda 660 na pewno ma większe możliwości, ale szkoda 150zł i zachodu przy wymianie moim zdaniem. Kilka FPS chyba nie jest tego warte. Jak tu niektórzy mówili, dozbieraj sobie i za jakis czas będziesz mógł kupić coś na poziomie dzisiejszego gtx680, czyli pewnie gtx780 ;P

Link to post
Share on other sites

Ja bym nie zmieniał. GTX 480 zła nie jest, co prawda 660 na pewno ma większe możliwości, ale szkoda 150zł i zachodu przy wymianie moim zdaniem. Kilka FPS chyba nie jest tego warte. Jak tu niektórzy mówili, dozbieraj sobie i za jakis czas będziesz mógł kupić coś na poziomie dzisiejszego gtx680, czyli pewnie gtx780 ;P

Pewnie :D super pomysl !:D

to juz lepiej dozbieraj z ponad 2 lata to kupisz sobie 2x GTX 990 albo nie

10 lat do swinki skarbonki i w przyszlosci poskladasz maszyne marzeń !

 

480 vs 660ti to srednio 25% na kozysc 660ti

 

oczywiscie 480 to dobra karta ale kto ja juz mial ten wie ze piekelnie goraca, glosna jak diabli i łakoma na prad jak malo ktora

Link to post
Share on other sites

Ja bym nie zmieniał. GTX 480 zła nie jest, co prawda 660 na pewno ma większe możliwości, ale szkoda 150zł i zachodu przy wymianie moim zdaniem. Kilka FPS chyba nie jest tego warte. Jak tu niektórzy mówili, dozbieraj sobie i za jakis czas będziesz mógł kupić coś na poziomie dzisiejszego gtx680, czyli pewnie gtx780 ;P

 

Wiem ze GTX 480 zly nie jest ale ja Borderlands 2 bede itak kupywal wiec wychodzi na to ze place £25 + GTX 480 i mam nowego GTX-a 660Ti wraz z gra ktora itak chce kupic.

Link to post
Share on other sites

Ja bym brał bez zastanowienia jeśli to tylko 25 funtów. Tylko czy nie lepiej dołożyć niecałe dziesięć funtów więcej na ten model http://www.scan.co.u...44-2x-dl-dvi-dp ?

 

W sumie to tylko dziesiec funtow ale podkrecic zawsze moge sam, chyba wszystkie GTX-y 660 ida do 1Ghz wiec nie wiem czy warto te £10 doplacac 8)

Link to post
Share on other sites

Musisz posłychać zespoły debiyt the clash! ! ! http://www.youtube.com/watch?v=GbSi_5pfHrc

 

Chyba troche ci sie temat pomylil?? :P

 

Dobra wiadomosc, kupiec na moja karte ma juz na nia kase. Dzisial kupil nowy zestaw (CPU+MOBO+RAM+PSU) jak to do niego dojdzie to kupi moja karte. Wychodzi na to ze bede kupowal nowego GTX-a jeszcze w tym tygodniu 8)

 

Karta kupiona, postawilem na http://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=GX-032-KF&groupid=701&catid=1914&subcat=2379 . Karta zostanie dostarczona w srode, napisze wam jak sie sprawuje :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...