Skocz do zawartości

Płyta Główna + Procesor + Ramy do 850 zł


Recommended Posts

Witam!

Potrzebuje nowych podzespołów do komputera. Chcialbym wydac na to max 850 zł.

Reszta rzeczy w moim komputerze.

 

Karta graficzna GeForce Asus GTS 250

Zasilacz Chieftec Aps 400w

Dysk WD Sata 160GB

Dysk WD Sata 320GB

Nagrywarka Liteon Ihas 124-b

 

Komputer bedzie sluzyl glownie do gier. W przyszlosci zmieniam jeszcze karte graficzna na radka 7770

Edytowane przez macireks
Link to post
Share on other sites

To jest bardziej około 1000zł niż około 950zł.

Czy tutaj zawsze była taka zgraja młodocianych specjalistów czy tylko odnoszę takie wrażenie.

Już czwarty dzisiaj który albo nie umie liczyć albo plecie od rzeczy...

Link to post
Share on other sites

Zestaw pod AMD, taki jak podał krystianxbf3, też jest godny polecenia, jednak dopóki nie znamy wydajności Bulldożerów 2.0, skłaniałbym się jednak bardziej ku Intelowi - http://www.morele.net/inventory/info/LgoxUh/

Ewentualnie możesz kupić używanego i5, jak podał Eklerek, jednak musisz jeszcze do niego dokupić wtedy chłodzenie (z radiatorem).

Link to post
Share on other sites

No, spodobal mi sie i jest w nim 8Gb ramu wiec na 80% go wezme. Tylko martwi mnie jeszcze jedna rzecz. Ostatnio stalo sie cos z moim komputerem. Nie wiem czy jest to karta graficzna czy plyta glowna. Po zainstalowani windowsa 7 na moim starym sprzecie zaczely wyskakiwac BSOD. Pewnego dnia pokazaly mi sie aktualzacje win 7, wiec zainstalowalem je i komputer sie zresetowal i juz nie wlaczyl. Wszystko w srodku sie swieci i wiatraki sie krece ale nie ma obrazu. Monitor nie pokazuje ze nie ma sygnalu. Jedyne co sie dzieje to to ze dioda ktora sie powinna caly czas swiecic mruga. Nie wiem czy nie jest to karta graficzna dlatego szukalem plyty glownej ze zintegrowana karta grafiki w razie jakby wina byla moja karta. Moze wiecie jaki jest problem.??

Link to post
Share on other sites

Spróbuj wyciągnąć i włożyć kartę + odłączyć zasilanie na 10-15 min.

 

Niestety probowalem i to tez nie pomaga. Wyciagalem nawet baterie biosu i dalej nic. Dlatego jezeli to karta grafiki to biore zestaw od intela, chociaz nie powiem bardziej atrakcyjny dla mnie jest ten od Amd

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...