Skocz do zawartości

Jaka firma produkuje najlepsze telewizory?


Recommended Posts

Z tv dla kowalskiego to samsung, lg, jeśli chodzi od 3D samsung ma okulary aktywne 2 pary następne są drogie , a lg pasywne nawet 7 par haczyk. lg wyświetla w 720p podobno ale wygląda ok. Pioneer robił plazmy ale zaprzestał na rzecz Oled w 2014 rusza podobno , Loewe

ale to już wysoka półka

 

http://www.loewe.tv

Edytowane przez wiwat
Link to post
Share on other sites

Z tv dla kowalskiego to samsung, lg,

Bo? Z tego co napisałes nie ma ani jednego argumentu. Samsung i LG robia najlepsze telewizory? Pierwsze słyszę. Samsung i LG czasem produkują TAŃSZE TV, piszę czasem bo na tą chwilę ceny sprzętu sa porównywalne. Sam kupiłem Samsunga bo był tani a w tej cenie nie miałem do wyboru nic innego, natomiast jestem daleki od pisania, że Samsung jest najlepszy. Wkurza mnie tez jak ktoś wypisuje takie "porady" nie podając ani jednego argumentu. Edytowane przez breen
Link to post
Share on other sites

Bo? Z tego co napisałes nie ma ani jednego argumentu. Samsung i LG robia najlepsze telewizory? Pierwsze słyszę. Samsung i LG czasem produkują TAŃSZE TV, piszę czasem bo na tą chwilę ceny sprzętu sa porównywalne. Sam kupiłem Samsunga bo był tani a w tej cenie nie miałem do wyboru nic innego, natomiast jestem daleki od pisania, że Samsung jest najlepszy. Wkurza mnie tez jak ktoś wypisuje takie "porady" nie podając ani jednego argumentu.

Argument te tv to zwykła masówka:) , rzadko który chodzi 5 lat bez usterek, mój czasem buczy i ma 2 sub pixele czerwone , a reklamacja jest gdy są 3 w jednym kwadracie chyba cm2 nie pamiętam dokładnie, a model rok temu był topowy LE46C650. Tv pioneer czy loewe nie ujrzysz w realu czy innym media a lg czy samsunga np. plazmę 50 cali za 2000zl bez problemu ale cóż widać ze nie masz pojęcia w temacie:) pzdr

Edytowane przez wiwat
Link to post
Share on other sites

Witam.

http://www.kiepy.pl/uploads/2012_04/26/31262_3326_500_Facepalm.jpg

i to chyba wystarczy jako odpowiedź na to głębokie pytanie...

@MadGreg - czy aby nie pokłóciłeś się o to na podwórku ze swoim 10-cio letnim kolegą? Ty powiedziałeś, że Panasonic a on, że Samsung i za cholerę nie możesz go przekonać do swojego zdania - mam rację???

Panowie to pytanie jest tak śmieszne, że aż plomby w zębach mi się luzują także...

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...