Skocz do zawartości

Procesor AMD Athlon(tm) II X4 640 Processor 3.00 GHz


Recommended Posts

Mam pytanie do mojego procesora : AMD Athlon™ II X4 640 Processor 3.00 GHz

 

Zapewne nie jest za dobry , lecz pytam :) bo nie wiem co wymienić pierwsze w swoim komputerze :)

Specyfikacja :

Procesor : AMD Athlon™ II X4 640 Processor 3.00 GHz

Karta graficzna : Nvidia GF 430 GT 1GB

Ram : 4GB DDR3

Dysk twardy : 1TB

Zasilacz : : 500W (nie pamiętam marki) http://gamemod.pl/insite/img/smilies/hmm.png

Płyta główna : ASUS M4N68T-M LE

 

Mam nadzieję że on ogarnie bo nie chce wydawac masy kasy na nowy procek. Myślę tutaj głównie nad grafiką , zasilaczem ew. dyskiem twardym bo jest dosyć wolny.

Link to post
Share on other sites

Nie za bardzo rozumiem, o co Tobie chodzi; nie widzę tu żadnego pytania :) Chcesz kupić komputer o tej specyfikacji, czy już go masz i chcesz go zmodyfikować To jakiś gotowiec prawda? Tak naprawdę to najważniejsze jest do wymiany - grafika, płyta główna no i poczynając pewnie od zasilacza.

Edytowane przez pianista47
Link to post
Share on other sites

Kolego podaj budzet jakim dysponujesz a cos ci sie wybierze bo po co wymieniac procka jak karta slabiutka a do niej athlon wystarcza , jesli znowu chcesz mocniejszą grafike to moze procek nie ogarnąc jej bo athlony to slabe procki z marnymi mozliwosciami oc ratuje ich tylko 4 rdzienie dlatemu podaj ile masz kasy i sie cos wybierze, jesli chodzi o zasilacz to biez xfx 550 jest za okolo 250zl bardzo dobre zasilacze

Edytowane przez asus44
Link to post
Share on other sites

a ten Thermaltake Hambur 530W?

Nie słyszałem o taki modelu, widzę, że nie jest dostępny w Polsce, sama firma jest dobra, ten model pewnie też, jednak sklep Bechcomp, który ten zasilacz sprzedaje nie jest godny polecenia. Ja bym się w to nie bawił. Edytowane przez pianista47
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...